Youtube Dislike Hilesi – Youtube Beğenmeme Hilesi Nasıl Yapılır?

Youtube Dislike Hilesi – Youtube Beğenmeme Hilesi Nasıl Yapılır?

Youtube sitesi üzerinde gerek beğeni sayısına eşitleme amacıyla gerek farklı bir amaç için bir videoya dislike yollatmanız gerekebilir. Bu işlemi hızlı bir şekilde yapmanıza olanak veren bir sistemi tanıtacağım. Youtube üzerindeki herhangi bir videoya dislike yollayabilirsiniz. Unutulmaması gereken konu Youtube güvenlik sistemleri nedeniyle aşırı miktarda dislike yollarsanız (20 adette fazla), gönderilen dislike miktarı 24 saatin sonunda otomatik olarak silinecektir. Bu sebeple günlük 15-20 adet sınırını aşmamanız büyük bir öneme sahip. Dislike göndermek için web tabanlı çalışan bir uygulamayı kullanacağız, Sisteme girmek için bir Youtube hesabını sisteme kayıt ettirmeniz gerekmektedir. Bu nedenle yeni bir hesap açıp veya kullanmadığınız bir hesap ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Ytsub in Sitesi Nasıl Kullanılır?

Ytsub İn sitesine www.ytsub.in adresi üzerinden erişebilirsiniz. Site, havuz sistemiyle çalışmaktadır. Buraya giriş yapan kullanıcılar farklı videoları beğenebilir veya farklı kanallara abone olabilirler. Bir hesabınızı sisteme feda edebilirsiniz. Site girişince doğrulama kodu ile sisteme girmenizi isteyecektir.

Youtube dislike hilesi

 Sign in with your Google account, then enter yazısı bölümünden size tek kullanımlık bir doğrulama kodu site tarafından size verilecektir. Bu kodu youtube.com/activate adresi açılarak size verilen bu kodu sisteme girmeniz gerekecektir.

Youtube dislike hilesi

Doğrulama kodunu sisteme girdikten sonra, ekranda Gmail hesabızını göreceksiniz bu hesaba tıklayıp erişim izini ekranında izin ver butonunu kullanınız. İşlem sonrası site Youtube hesabınızı kontrol edebilecek.

Youtube dislike hilesi

Youtube dislike hilesi

Başarılı! Cihaz bağlandı yazısı sonrası, uygulama sitesi sekmesine dönüp kontrol paneline erişiyorsunuz.

Youtube beğeni hilesi

Auto Like butonuna tıklayarak, gönderim paneline erişiyoruz. Bu panelde video linklini yapıştırıp gönderimi başlatıyoruz.

dislike

Bu site ileri bir tarihte güncelliğini kaybederek çalışmayabilir. Çalıştığı tarih 4 Ekim 2018. Sorun yaşıyorsanız DESTEK PLATFORMU üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Diğer gönderiler için Gönderiler bağlatısını kullanabilirsiniz.