Youtube Beğeni Hilesi – Youtube Beğeni Sayısı Nasıl Yükseltilir?

Youtube Beğeni Hilesi – Youtube Beğeni Sayısı Nasıl Yükseltilir?

Eğer bir Youtube kanalı açmayı düşünüyorsanız veya hali hazır bir Youtube kanalı sahibiyseniz, yüklediğiniz videoları daha çok kesime ulaştırmanın yanında videolarınızın daha fazla beğeni olmasını da isteyebilirsiniz. Beğeni sayısının yüksek olduğu videoların arama sonuçlarında en üstte görünmesi daha kolaydır. Beğeni sayısını yükseltmenin en iyi yolu etkili içerikler üretmek veya alternatif yöntemler olan beğeni sayınızı anlık olarak yükseltecek servislere başvurmak olabilir. Bu yazımda sizlere Youtube videolarınızın anında nasıl beğeni sayısını yükselteceğinizden bahsedeceğim. Unutulmaması gereken konu Youtube güvenlik sistemleri nedeniyle aşırı miktarda beğeni yollarsanız (20 adette fazla), gönderilen beğeniler 24 saatin sonunda otomatik olarak silinecektir. Bu sebeple günlük 15-20 adet sınırını aşmamanız büyük bir öneme sahip. Beğeni yükseltmek için web tabanlı çalışan bir uygulamayı kullanacağız, Sisteme girmek için bir Youtube hesabını sisteme kayıt ettirmeniz gerekmektedir. Bu nedenle yeni bir hesap açıp veya kullanmadığınız bir hesap ile uygulamaya giriş yapmanız.

Ytsub İn Sitesi Nasıl Kullanılır?

Ytsub in sitesine www.ytsub.in adresi üzerinden erişebilirsiniz. Site, havuz sistemiyle çalışmaktadır. Buraya giriş yapan kullanıcılar farklı videoları beğenebilir veya farklı kanallara abone olabilirler. Bir hesabınızı sisteme feda edebilirsiniz. Site girişince doğrulama kodu ile sisteme girmenizi isteyecektir.

Youtube beğeni hilesi

 Sign in with your Google account, then enter yazısı bölümünden size tek kullanımlık bir doğrulama kodu site tarafından size verilecektir. Bu kodu youtube.com/activate adresi açılarak size verilen bu kodu sisteme girmeniz gerekecektir.

Youtube beğeni hilesi

Doğrulama kodunu sisteme girdikten sonra, ekranda Gmail hesabızını göreceksiniz bu hesaba tıklayıp erişim izini ekranında izin ver butonunu kullanınız. İşlem sonrası site Youtube hesabınızı kontrol edebilecek.

Youtube beğeni hilesi

Youtube beğeni hilesi

Başarılı! Cihaz bağlandı yazısı sonrası, uygulama sitesi sekmesine dönüp kontrol paneline erişiyorsunuz.

Youtube beğeni hilesi

Auto Like butonuna tıklayarak, gönderim paneline erişiyoruz. Bu panelde video linklini yapıştırıp gönderimi başlatıyoruz.

Youtube beğeni hilesi

Bu site ileri bir tarihte güncelliğini kaybederek çalışmayabilir. Çalıştığı tarih 4 Ekim 2018. Sorun yaşıyorsanız DESTEK PLATFORMU üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Diğer gönderiler için Gönderiler bağlatısını kullanabilirsiniz.