Yaratıcı Mağaza Çanta Tasarımları – Esprili Çanta Tasarımları

Mağaza Çantalarında Tasarım Neden Önemlidir?

İlgi Çekici reklam aracı olan karton çantalar kuruluşlar için çoğu zaman oldukça önem taşır. Alışveriş yapan kullanıcılarınız üstünde oldukça etkili ve kurumsal bir görüm yaratmak genel anlamda reklam promosyonlarınıza fayda sağlar ve kuruluş isminizden daha çok konuşulmasını sağlamak sebebiyle faydalanabileceğiniz karton çantalarını, pazarlama amacıyla tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarla beraber pazarlama aracı olarak da popüler olan bu malzemeler kullanıcıların kesin olarak kampanyanızı fark etmelerini sağlayacaktır.

Mağaza Çanta Tasarımları

Kendi içinde şakalar ve fikirler bulunduran karton çanta tasarımları ile etkileyici tanıtımlar yarabilirsiniz. Kullanıcılar görsel açıdan sevdikleri ve dikkat ettikleri metinleri normale göre daha fazla zihinde tutmaları sebebiyle değişik tasarımlarla kuruluş adınızın akıllarda tutulmasını sağlayabilirsiniz.

Spor icra eden bir bayanı başarı yolunda sembolize eden bu karton çanta tasarımı, yüksek oranda ilgi çekici duruyor. Spor malzemeleri satışını gerçekleştiren bir mağaza için bu tasarımlar, yüksek oranda zihinde kalıcı bir etkide bulunur. Karton çanta, kullanıcıların aklında kalıcılaşma konusunda hak kazanabileceğiniz güzel bir araçtır.

canta-tasarimlari

Kırtasiye malzemeleri satışı yapan bir şirket için fazla merak uyandıran bir tasarıma sahip olan bu karton çanta, bir yandan kullanıcıların ilgilerini çekerken bununla birlikte mağaza isminin de bilinirliğini genişletiyor. Ürün ile ilişki sağlayan tasarımlara ait olan karton çantalar ile kuruluş isimlerinizi doğru bir doğrultuda sergileme ihtimali sağlarsınız.

esprili-canta

karton-canta

Offset baskı çağımızda en fazla tercih edilen yöntemler arasında gelmektedir. Oldukça fazla adette baskı yapılabilceği süre içerisinde bilhassa maliyetler yönünden seçilen bu baskı yöntemi ile iyi sonuçlar elde edilir. Bu tekniğin çok kullanılmasının sebepleri içerisinde kalite, hız ve maliyet faktörlerini saymak mümkündür.

Baskı Yöntemleri ve Çanta Boyutları

Baskı firmamız karton çanta baskısı için değişik boyutlarda ve ebatlarda baskı sorununu ortadan kaldıran yollar sunar. Karton çanta baskılarında kullanılan çantaların ebatları 27x16x6 santimetre, 16x25x6 santimetre, 25x39x9 santimetre, 25x37x8 santimetre, 51x33x13 santimetre boyutlarındadır. Bu ebatlar değişik ihtiyaçlar için sorunun ortadan kalkması için gerekli şey sunar. Bu teknikle üretilen çantalar 250 gram Amerikan bistrol kağıdındandır. Baskının değişik görüneme sahip olması ve tasarımın popüler hale gelmesi sebebiyle farklı yöntemler kullanılabilecek. Selefon teknikleri çanta üstüne basılacak resimin oldukça fazla popülerleşmesinine katkıda bulunurken kalitenin de yükselmesine destek verir.

Selefon, 135 gr. ve üstündeki ağırlığa haiz olan kağıtlar içinde kullanılan bir kaplama tekniğidir. Bu yol baskı ürünlerinin fazlaca oldukça fazla kaliteli ve dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ürünlerin belli bir süre kullanılabilmesi kampanya maliyetleri açısında da kıymetli olduğundan sonucu parlak veya mat selefon uygulamasını tasarıma nazaran seçmek doğru bir seçim haline gelecektir.

Lak uygulaması baskıda kullanılan resimlerin oldukça fazla etkileyici duruma gelmesi amacıyla yapılır. Karton çantalara belirli açıdan ve kabartmalı lak açıdan 2 doğrultuda kullanılan bu yöntem, tasarımın veya logonun oldukça fazla şık gözükmesini sağlamaktadır.

 

canta-grafiker

 

 

Çalışmalarıma çalışmalar sayfasından bakabilirsiniz ve Instagram sayfamızdan mesaj atabilirsiniz  Tasarım hizmetleri için fiyat teklifi almak istiyorsanız arayınız, +90 (551) 945 3328 veya eposta ile iletişime geçiniz. iletisim@arifemreeryilmaz.com