Ücretsiz Netflix Hesabı Almak – Netflix Kredi Kartsız Hesap Nasıl Alınır?

Ücretsiz Netflix Hesabı Almak – Netflix Kredi Kartsız Hesap Nasıl Alınır?

Not: Bu yöntem 1 Mart 2019 tarihi itibariyle artık çalışmamaktadır.

2015 yılı sonrası hızla popülerleşen Netflix ülkemizde gözde multimedya platformları arasına girdi. 2018 yılında Türkiye’de Netflix’in yasaklanması gibi haberler konuşulmaya başlanırken hala bu platformu kullanmayan veya kullanmaya fırsat bulamamış kullanıcılar mevcut. Bu platformu denemek istiyorsanız kredi kartı ile kayıt olmanız gereklidir. Her ne kadar ücretsiz denilse de kart bilgilerinizi girdikten sonra belli miktarda para hesabınızdan çekilmektedir. Ben bu yazımda kredi kartı kullanmadan nasıl Netflix hesabı açabileceğinizden bahsedeceğim. Sınırsız kullanmak için her ay sonu işlemi tekrarlayıp yeni hesaba geçebilirsiniz.

ucretsiz netflix

Yandex Money ile Sanal Kredi Kartı Nasıl Oluşturulur?

Netflix üyeliği için sınırsız sayıda sanal kart oluşturmanıza olanak sağlayan Yandex Money Servisini kullanacağız. Bu adrese tıklayarak yandex hesabı oluşturup veya giriş yapıp Money hesabınıza erişin.

yandex money

Virtual Yandex Money Card altında yer alan, Learn More bağlantısına tıklayın.

yandex money

Açılan sayfada yer alan Комиссия и другие условия bölümü altında, Получить карту butonu ile bir kart oluşturun.

yandex money

Açılan sayfada telefon numarası girmenizi isteyecek. Onay kodu için telefon numaranız ile size doğrulama kodu gelmesini sağlayın ve telefonunuzu doğrulayın.

yandex money

Start a Wallet butonuna bastıktan sonra Text Message kısmından tek kullanımlık şifre telefonunuza gidecek. 4 haneli kodu girin ve Proceed ile ilerleyin. KARTIN SON KULLANIM TARİHİ VE CVV KODU SMS İLE SİZE GELECEK.

yandex money

yandex money

işlem sonrası kredi kartım oluştu. Şimdi bu kart ile Netflix hesabı açacağım. Hesabın süresi dolunca bu işlemleri tekrarlayıp sınırsız şekilde hesap oluşturacağım.

Netflix Hesabı Nasıl Açılır?

https://www.netflix.com/signup adresine gidin.  Bir Ay Ücretsiz Katılın butonunu kullanarak ilerleyin.

 

netflix free

Temek kullanımı seçerek devam edin.

netflix bedava

E-posta adresi ve şifre belirleyin.

netflix ücretsiz hesap

Yandex Money ile oluşturduğun kart bilgilerini girin. CVV ve Son kullanım tarihi Yandex’e kayıt olduğun telefon numarasına SMS olarak iletilecektir.

 

netflix kayit

Devam Et dedikten sonra Anasayfa ulaşıp dilediğiniz içeriği izleyin. 1 ayın sonunda farklı e-posta ile bu işlemi tekrarlayın. Keyifli izlemeler.