Ankara Tüp Bebek – Tüp Bebek Nasıl Yapılır? – Tüp Bebek Fiyatı

Tüp Bebek ile Herkes Bebek Sahibi Olabilir

Tüp bebek, kısırlık sorunu yaşayan çiftler için, gebelik oluşturma tedavisi olarak adlandırılmaktadır. Kısırlık hastalığının nedeni bulunduktan sonra eğer kadındaki yumurta ve erkekteki sperm hücrelerinin üretimi hala aktifse, bu hücreleri alarak laboratuvar ortamında özel yöntemler ile dölleme işlemi yapılmaktadır. Dölleme işlemi bittikten sonra embriyo halini alan hücre, transfer işlemi için rahim içerisine alınır ve gebeliğin tutmasına destek olacak takviyelerle beraber embriyonun büyüyüp gelişmesi beklenir. Genel bilgilendirme ve fiyat almak için  +90 (312) 442 74 04 ve +90(850) 201 43 25 ve  bilgi@gurganclinic.com.tr

Türkiye’de Tüp Bebek Tedavisi

Ortalama her yıl tüm dünyada ve Türkiye’de tüp bebek ile çocuk sahibi olmayı bekleyen çiftler giderek çoğalmaktadır. Tüp bebek tedavisi ile birçok insanın hayallerinin gerçekleşmesine vesile olurken bir mucizenin, yüzlerde gülümsemenin, tatlı heyecanların kapılarını aralamaktadır.

 

Genellikle çiftler bu tedavi sürecine ön yargılı baktıkları için olumlu sonuçları da almamız daha yavaş oluyor. O yüzden kulaktan dolma bilgilere inanmayıp doktorlarımızla görüşmenin bu tedavi de size daha iyi katkıları olacaktır.

Gürgan Tüp Bebek Merkezi

Gürgan Tüp bebek merkezi sizlere alanında uzman doktor kadromuz, personel ve teknolojik altyapımız ile sunduğumuz hizmetin mutluluğunu yaşıyoruz. Doktorlarımız: Prof. Dr. Timur Gürgan, Op, Dr. Ziya Kalem, Op. Dr. Işın Kocabaş ve Doç.Dr. Ahmet Hakan Haliloğlu çiftlerimizin tedavi süreçlerinde yakından ilgilenip sorunlarını içtenlikle ve profesyonel olarak ilgilenmektedirler. Bebeğinizin gelişimi ve gebelik takibi gibi tüm kontrolleri doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

Doktorlarımıza gelen en yayın ve merak edilen birçok soruların cevapları şunlardır:

Tüp Bebek Nasıl Yapılır?

Ana başlıklarından bahsedecek olursak: tüp bebek yapımının süresel olarak yumurtalıkların uyarılması, toplanması ve sperm ile birleştirilip döllenmesi ve döllenen yumurtaların transferi ile gerçekleşen aşamalardan elde edilen sonuçların beklenmesi olayıdır.

Tüp Bebekte Gebelik Hesaplama Nasıl Olur?

Tüp bebek tedavisi alan çiftlerimizin gebeliğinin hesaplanması bazı durumlara göre istenmektedir. Bu hesaplanma kişinin İnternet üzerinden dahi yapıp bilgi sahibi olabileceği bir uygulamadır. ICSI, IVF, Mikroenjeksiyon yöntemleri ile hamile kalan kişiler kolaylıkla istediği sonuçlara ulaşmaktadır.

Tedavi Fiyatları Neye Göre Belirlenmekte?

Tüp bebek tedavisinde kullanılması zorunlu ilaç ve sarf malzemeler, yurt dışından getirilmektedir. Bundan dolayı döviz olarak dolar kuru, tüp bebek fiyatlarını etkilemektedir. Ayrıca fiyatlar, tüp bebek merkezi içerisinde karşılaştığınız hizmetin kalitesine etki etmektedir. Tahlil ve ultrason gibi tıbbi işlemlerin fiyata dahil olup olmadığını mutlaka gideceğiniz merkeze sormalısınız. Tabi ki fiyatlar detaylı olarak konuşulduğunda sizlere net olarak bilgilendirme yapılacaktır.  Tüp bebek tedavisi konusunda devlet desteği bulunmaktadır. SGK kapsamında tüp bebek devlet desteğinden ve ilaç yardımından faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için: +90 312 442 7404 veya  https://www.gurganclinic.com adresinden tüm tüp bebek tedavileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…

tüp bebek

 

DESTEK PLATFORMU üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Diğer gönderiler için Gönderiler bağlatısını kullanabilirsiniz.