Shutterstock Ücretsiz İndirme – Reklam Kaldırma – Watermark Silme – Premium

Shutterstock Ücretsiz İndirme – Reklam Kaldırma – Watermark Silme – Premium

Shutterstock sitesi üzerinde oldukça kaliteli stock görselleri bulmak mümkün. Facebook reklam hesabı kullananlar bu görselleri ücretsiz olarak kullanabilirler. Bu hakkı Facebook müşterilerine ücretsiz sunmakta. Sunulan bu özellik ile 1000 x boyutunda varsayılan görseli ücretsiz paylaşım hakkı sunulmaktadır. Peki biz bu görsellere nasıl erişim sağlayabiliriz. Bu yazımda bu konu hakkında bulduğum yöntemi anlatacağım. Bu yöntem ile Shutterstock sitesi üzerinden istediğiniz görseli reklamsız şekilde 1000 x çözünürlükte indirme hakkına sahip olacaksınız.

Nohat.cc Sitesi Nasıl Kullanılır?

nohat.cc sitesine eriştikten sonra www.png.is/tool/findstock adresinden Shutterstock linkinizi yapıştırarak bir indirme bağlantısı alabilirsiniz. Bu bağlantıya erişmek için 2 popup reklam ile karşılabilirsiniz. Find Download işlemi sonrası eğer download bağlantısına ulaşamazsanız, indirme işlemini sayfayı yenileyerek tekrarlayınız. Bu sistem yasaldır çünkü silinen watermark Facebook kullanıcılarına ücretsiz sunulurken belli çözünürlükte görsele erişebiliyorsunuz. Eriştiğiniz içerik yüksek çözünürlükte değil 1000×1000 çözünürlüğünde.

 

shutterstock ücretsiz

 

Sorun yaşıyorsanız DESTEK PLATFORMU üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Diğer gönderiler için Gönderiler bağlatısını kullanabilirsiniz.