Reklam ve Medya Ajansı Ankara – Dijital Sosyal Medya

Dijital Sosyal Medya -Reklam ve Medya Ajansı Ankara

Ankara reklam ve pazarlama, sosyal medya yönetimi alanlarında profesyonel hizmetleri en uygun fiyattan sizlere sunuyoruz. Rakiplerinizi geride bırakın ve hızlı yükseliş için servislerimizden faydalanın. Diğer pahalı reklam ajansları yerine hızlı güvenilir ve ucuz bir alternatif imkanı sunuyoruz. Hizmet kalitemiz referanslarımız aracılığıyla kalite güvence altında. Yaptığımız çalışmalar ve projelere Çalışmalarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

ankara reklam ajansı

Reklam Ajansı ve Fotoğraf Ajansı

Web siteniz için ürün çekimlerini özel stüdyomuzda yapmaktayız. Ürünleriniz artık daha profesyonel bir bakış açısıyla görülecek. Özel aydınlatma ve rütuşlar ile ürün fotoğraf çekimleri ile satış etkisini arttırabilirsiniz. Ürün fotoğrafı çekimi yanında özel katalog ve broşür tasarımları, afiş tasarımları da yapmaktayız. Belirleyeceğiniz adette baskı ve baskı sonrası desteğimiz devam etmektedir.

ürün fotoğraf çekimi

Web Site Sıralamanızı Google’da Yükseltin

Kurumların isimleri ve başarıları tek başına anlam ifade etmez. Kaliteli bir logo tasarım, şirketlerin başarı grafiklerini yükseltecek ve onları tanınır hale getirecektir. Semboller isime göre daha fazla kalıcı olduğu için önemli bir materyaldir. Size özel kurumsal kimliğinizi yansıtmak ve hayallerinizdeki sembolü yaratmak istiyorsanız bunun en temel taşı kurumsal bir logo tasarlamaktır.

  1. KURUMSAL SEO, Tüm web sitelerinde, arama motorları tarafından belirlenen ve titizlikle uygulanması gereken SEO normları vardır. Anahtar kelime bazlı SEO başarısı sağlanabilmesi için web sitesi alt yapılarında uygulanması gereken temel kuralları sizin yerinize yapmaktayım.
  2. Web tasarımı projelerinde “İnternet’te Markalaşma” unsuru olarak; her müşterisinin sosyal medya durum analizlerini yapar, sosyal medya alanındaki eksikliklerini tespit eder ve tüm eksikliklerini giderir. Müşterisinin sosyal medya kurumsal kimlik rehberliğini üstlenir; “Logo, Banner, Haber, Slogan” düzenlemelerinde, stratejik reklam/tanıtım çalışmalarında müşterisine yol gösterir ve müşterisini sosyal medya yönetimine hazır hale getirir.
  3. Logo tasarım fiyatları genellikle yapılan işin ne kadar zaman alacağı ve ayrıntılı olacağına göre değişmektedir. Orta seviyeli bir çalışma 30 TL ile 1000 TL arasında yapılabilmekteyken, uzun süreli uğraşlar isteyen çalışmalar ise 5000 TL’ ye kadar çıkabilmektedir. Prestij peşinde olan firmaların binlerce liraya logo ve marka çalışmaları yaptırdığını biliyoruz. sizin için ucuz logo mu yoksa gerçekten firmanızı yansıtan bir logo mu istediğiniz önemli rol oynuyor.

Instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz.