Rapidgator Premium Hesap – Rapidgator Link Generator 2019 – Leech

Rapidgator Premium Hesap – Rapidgator Link Generator 2019 – Leech

Rapidgator Premium Hesap arayışları son zamanlarda oldukça artmakta. Birçok içerik sağlayıcıları bu host firması üzerinden dosya transferi yapmayı tercih etmektedir. Bu yazımda premium olarak Rapidgator sitesine upload edilen dosyaları ücretsiz olarak nasıl indirebileceğinizden bahsedeceğim. Premium hesaplar hız limitine takılmadan son hızda dosyaları indirmenizi sağlarlar. Kullanıcı adı veya E-posta aracılığıyla girmek yerine size en sağlıklı yöntem olan Premium Link çeviricilerini göstermeyi tercih ettim çünkü premium hesaplara e-posta ve şifre ile girmek, başka kullanıcıların da e-posta ve şifre kullanarak girmesi sebebiyle site yöneticileri tarafından hesapların silinmesi veya bu hesapların farklı kullanıcılar tarafından şifresinin değiştirilmesi sorununu oluşturuyor. Aşağıda bahsedeceğim siteler gelecek bir tarihte güncelliğini kaybederek çalışmayabilir. Çalışır haldeki durumlarını 1 Ekim 2018 tarihinde kontrollerini gerçekleştirdim.

Leecher ve Seeder Nedir?

Torrent sisteminden aşina olunan leech ve seed adında iki farklı kavram vardır. Seeder diye tanımlanan kavram dosyayı paylaşan ve paylaştığı insanların kendi ağı üzerinden bu dosyaya erişmesini sağlayan kişidir. Leecher ise bu dosyaya erişen kişidir ve bu dosya transfer sistemine bir katkıları yoktur. Sadece indiren taraftır. P2P yerine Web tabanlı dosya transferlerinde seederlar web hostları durumuna geldiler.

Debrid Nedir?

Debrid bir seed sistemidir, Bu sitelere kodlama aracılığıyla premium hesaplar entegre edilir ve bu dosyaya 3. parti kişilerin premium olarak erişmesini sağlar. Leecher premium hesap bilgilerini göremez. Debrid siteleri hayır kurumları değiller elbette. Genellikle size dosyaya premium olarak erişim izni vermek için reklam bombardımanına tutarlar. Amacımız en kaliteli debrid siteleri ve reklam sayısı en az olanı bulmak . Bu sistemi kullanmak yasadışı değildir. Ancak dosya sahibi sitenin ilkeleri değiştikçe durum farklı bir hal alabilir.

hyperdebrid.net

debrid-link.com/webapp/downloader

Üye olman gerek sadece. Uploaded linklerini premium indirebilirsin.

www.mega-debrid.eu

Üye olman gerek. Düşük boyuttaki dosyaları premium indirebilirsin.

https://cbox.turkdown.com/

https://cbox.turkdown.com/ adresine giderek üye olun. Giriş yapın. https://cbox.turkdown.com/checkAlpha/ adresine giderek linkinizi yapıştırın ve BBcode üreterek ana sitede mesaj olarak gönderin. Birçok siteyi destekleyen site, biraz uğraştırıcı olsa da oldukça iyi bir hizmet veriyor.

my-debrid.net/generate.html

Üye olmanız gereklidir. Torrent dahil birçok websiteyi destekliyor. Bunlar arasında Filenext linkini destekleyen tek site. 10 dakikada bir indirme hakkına sahip olduğunuz bu sitede reklam gibi sıkıcı yönlendirme bağlantılarıyla uğraşmıyorsunuz. Son derece kaliteli. İndirme sayfasına ulaşmak için my-debrid.net/generate.html bağlantısını takip edin.

Deepbrid.com – Downloader

Torrent dahil birçok websiteyi destekliyor. Bunlar arasında Filenext linkini destekleyen tek site. 10 dakikada bir indirme hakkına sahip olduğunuz bu sitede reklam gibi sıkıcı yönlendirme bağlantılarıyla uğraşmıyorsunuz. Son derece kaliteli. İndirme sayfasına ulaşmak için deepbrid.com/downloader bağlantısını takip edin.

deepbrid

Reevown.com – Best Uploaded Premium Link Generator

1 Ekim 2018 tarihi itibariyle  Uploaded, Rapidgator, Share-Online, Filefactory, Uptobox sitelerini desteklemekte olan bu siteye reevown.com adresinden ulaşabilirsiniz. Rapidgator sitesi günlük indirme limitini aşarsa servis geçici olarak çalışmayacak ve dosyanızı indiremeyeceksiniz. Şansınızı denemek bedava.

 

rapidgator link generator

CocoLeech.com – Rapidgator Premium Link Generator

CocoLeech, yüksek kaliteli bir debrid servisidir.. Rapidgator premium link generator için en kaliteli çeviriciler arasında. Ücretsiz bir cocoleech kullanıcısı olarak, sınırsız 10 dosyaya kadar indirebilirsiniz. Premium link generator hizmeti vermeden önce kayıt olmanıza veya giriş yapmanıza gerek yoktur. Rapidgator.net, Uploaded.net, Datafile.com, Mega.nz, Nitroflare.com, 1Fichier.com, Uptobox.com, Zippyshare, Tusfiles.net, Userscloud, Openload.co, Hotlink.cc, Icerbox.com, Salefiles.com sitelerini destekler. Lütfen Dikkat: İndirme bağlantısına ulaşmadan önce reklamlarla dolu 5 URL kısaltma servisini atlamanız gerekir.

rapidgator link generator

 

Uploadedpremiumlink.xyz Premium Link Generator

uptobox.com rapidgator.net mega.nz uploaded.net depositfiles.com turbobit.net filefactory.com 1fichier.com alfafile.net datafile.com nitroflare.com prefiles.com filenext.com share-online.biz sitelerini destekleyen bu sistem, dosyaya erişmenizi en kolay hale getiriyor. Site size sunucunun limitini gösterir, böylece bir premium sitelerin çalışmadığı zaman, başka bir premium dosya sunucusuna kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu siteden indirebileceğiniz en iyi premium site; uploaded.net’tir. Bu sitenin en kötü yanı bitmek bilmeyen reklam bağlantılarıdır.

 

rapidgator link generator

Premiumzen.com Premium Link Generator

PremiumZen sade ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Bununla beraber 6 farklı host sitesini desteklemektedir. Bu siteler; Rapidgator, Uploaded, UptoBox, Uploadgig, Mediafire ve Turbobit. İndirme sayfası için premiumzen.com/generate/ adresini takip edin.

rapidgator link generator

 

Sorun yaşıyorsanız DESTEK PLATFORMU üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Diğer gönderiler için Gönderiler bağlatısını kullanabilirsiniz.