Instagram Şifresiz Takipçi Hilesi – Ekim 2018 – Yüksek Kredili Siteler

Instagram Şifresiz Takipçi Hilesi – Ekim 2018 – Yüksek Kredili Siteler

Instagram takipçi arttırma sitelerinin çalışır halde olanlarını güncel olarak sitemde paylaşacağım. Günlük takip ederseniz faydalanabilirsiniz. Takipçi arttırmak için, havuz sistemi kullanan web uygulamalarından faydalanacağız. Bu sitelerde şifresiz tanımı olmasına rağmen yeni açılan Instagram hesabı veya sahte bir profil kullanarak bu web uygulamlarına girmeniz gerekecek. Böylelikle dilediğiniz hesaba takipçi veya beğeni gönderebilirsiniz. Şifresiz denilmesnin sebebi yollanan hesaba ait bir şifre talep etmemeleridir. Böylelikle hesaplar güvende kalıyor ve çalınma gibi durumlar oluşmuyor. Instagram aldığı çeşitli önlemler nedeniyle bu uygulamalara ambargo uygulamakta ve belirtilen kredide takipçi yollanmasını engellemektedir.  Bu siteler ile günlük 5.000 adete yakın takipçi kazanabilirsiniz. Sisteme giriş yapan üyelerin %40’ı uydurma isim kullanmakta ve profil fotoğrafına sahip olmayan kullanıcılardan oluşmaktadır. Sahte oldukları hemen anlaşılmaktadır. Şimdi güncel olarak çalışan sitelere göz atalım.

Ekim 2018 Güncel Siteler

Siteler günlük olarak güncellenecektir. Sitemi düzenli ziyaret ederek faydalabilirsiniz.

takipcizade. com
fibertakipci. com
— stabil değil begenivetakipci. com
takipcihilesiyap. com
— stabil değil begenipanelim. com
— stabil değil instagram.begendiler. com
— stabil değil instavevo. com 
4takip. com
itakipci. net
takipcilerbizden. com
instager. net
medyahizmeti. com
takipciyuvasi. com
bayitakipci. com 
klastakipci. com
instamega. org
instazero. com 
instakipcikasma. com
instagramtakipcihilesi. ist 
instagramtakipci. ist
— stabil değil orhan-bektas. com
instagramtakipciartirma. xyz 
odbmedya. com
takipcibegen .com
instagramtakipcihilesi. info
takipcikredi. com

Test edilen siteler aşağıda,

klastakipci .com 150 Kredi Takipçi Sitesi

klastakipci .com 150 takipçi kredi vermektedir. Bu krediler ileriki bir tarihte yükselip alçalabilir. 2 Ekim 2018 ekran görüntüsü aşağıda yer almaktadır. 150 kredili yollandığında yaklaşık olarak 30 adet takipçi gelecektir.

xtakipcikazan .com 100 Kredi Takipçi Sitesi

xtakipcikazan .com 100 takipçi kredi vermektedir. Bu krediler ileriki bir tarihte yükselip alçalabilir. 2 Ekim 2018 ekran görüntüsü aşağıda yer almaktadır. 150 kredili yollandığında yaklaşık olarak 40 adet takipçi gelecektir. Sitenin kullanıcı sayısı pek fazla değildir.

takipci-hilesi

Sorun yaşıyorsanız DESTEK PLATFORMU üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Diğer gönderiler için Gönderiler bağlatısını kullanabilirsiniz.