Instagram Hikaye Görüntüleme Hilesi – Story Görüntülenme Nasıl Yükseltilir?

Instagram Hikaye Görüntüleme Hilesi – Story Görüntülenme Nasıl Yükseltilir?

Birçok Instagram kullanıcısı için paylaşılan hikayeler, gönderilerden daha fazla öneme sahip. Hikaye paylaşımları Instagram tarafından telif haklarına tabi tutulmuyor ve gelişen Instagram güncellemeleri ile sizi takip eden kişilerin gönderilere nazaran hikaye etkişileşimi daha yüksek. Bu sebeple reklam ve erişim amacıyla paylaşılan içeriğin hikayeler kısmında olması kaçınılmaz bir hal alıyor. Hikayelerinize hastag ekleyerek erişiminizi ikiye katlayabilirsiniz. Bugün size hile ile nasıl hikaye etkileşiminizi yükseltebileceğinizden bahsedeceğim. Bu hilenin bir getirisini olmasını istiyorsanız paylaştığınız içeriğe bir adet hastag koyabilirsiniz. Bazı kategorilerdeki içerikler 4 hastage kadar desteklerken, bazı kategoriler hashtag kullansanız dahi insanlara içeriğinizi göstermeyecektir. Bu Instagram tarafından belirlenen bir kural. Hikayenizde video olması görüntülenme oranını %20 arttıracak ve hile kullanarak 1 saat içindeki etkileşim oranına göre başlıca hikayelerde çıkacak gönderiniz. Hile beraberinde gerçek kullanıcıları getirecek. Hile yapmak için hesabınızın gizli olmaması gereklidir.  Güncel olarak site paylaşımını blogum üzerinde yapmaktayım, günlük takip ederek faydalanabilirsiniz, arifemreeryilmaz.com .

Igtools net Sitesi Nasıl Kullanılır?

Igtools hile uygulamalarını barından bir websitesidir ve bu site üzerinden şifre kullanmadan dilediğiniz hesaba hikaye görüntülenmesi yollayabilirsiniz. Bu site ileri bir tarihte güncelliğini yitirerek çalışmayabilir şuan çalıştığı tarih 5 Ekim 2018. Hikaye görüntülenmesi için igtools.net/story adresini tarayıcınızda açın. Google robot olmadığınızı doğruladıktan sonra Instagram kullanıcı adınızı yapıştırın ve paylaştığınız son hikayeyi bulup gönderimi başlatın.

 

hikaye görüntülenme hilesi

Kullanıcı bul butonu sonrası profiliniz gösterilecek ve sadece son hikayenize görüntülenme gidecek, tek seferde 100 adet , toplam gönderim ise sınırsızdır. Gönderimin gelmesi 10 dakika kadar bulabilir, endişelenmeyin kesin olarak geliyor.

hikaye görüntülenme hilesi

 DESTEK PLATFORMU üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Diğer gönderiler için Gönderiler bağlatısını kullanabilirsiniz.