Instagram Canlı Yayın İzleyici Hilesi – Canlı Yayın İzleyen Sayısı Nasıl Arttırılır?

Instagram Canlı Yayın İzleyici Hilesi – Canlı Yayın İzleyen Sayısı Nasıl Arttırılır?

Instagram üzerinde milyonluk sayfaların canlı yayın açtığına denk gelmişliğimiz var. Bu sayfaların izleyici sayısı 200 ve 2.000 arasında değişmektedir. Canlı yayın etkileşiminde bulunanların oranı çok azdır. Tabii bu durum hesaptan hesaba değişmektedir. Bu aşamada devreye alternatif yöntemler olan hile siteleri giriyor. Hile ile istediğiniz kadar izleyici canlı yayınınıza gönderebilirsiniz. Bu işlem için web tabanlı bir uygulamadan faydalanacağız. İzleyici kazanmak için hesabınızın gizli olmaması gerekmektedir.  Yayınınıza gelen izleyicilerin çoğunluğu profil fotoğrafına sahip ideğiller ve 60 saniyeden fazla durmuyorlar.  60 saniyeliğine ünlü olacaksınız. Şaka bir yana, saniye oranı gelen izleyici adedi ile orantılıdır yani 60 saniyeden uzun duranlar da olacaktır. Çoğunluk bu seyirde devam etmektedir. Gelelim hile işlemine. Önceki yazımda bahsettiğim siteden faydalanacağız;

Igtools net Sitesi Nasıl Kullanılır?

Igtools hile uygulamalarını barından bir websitesidir ve bu site üzerinden şifre kullanmadan dilediğiniz hesaba canlı izleyici yollayabilirsiniz. Bu site ileri bir tarihte güncelliğini yitirerek çalışmayabilir şuan çalıştığı tarih 5 Ekim 2018.  Canlı yayın izleyicisi için igtools.net/live adresini tarayıcınızda açın. Google robot olmadığınızı doğruladıktan sonra Instagram kullanıcı adınızı yapıştırın ve canlı yayın ekran görüntüsünü bulup gönderimi başlatın.

canlı yayın hile

 

canlı yayın hile

Kullanıcı bul butonu sonrası profiliniz gösterilecek ve sadece son hikayenize görüntülenme gidecek, tek seferde 100 adet , toplam gönderim ise sınırsızdır. Gönderimin gelmesi 10 dakika kadar bulabilir, endişelenmeyin kesin olarak geliyor.

canlı yayın hile

 DESTEK PLATFORMU üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Diğer gönderiler için Gönderiler bağlatısını kullanabilirsiniz.