Freelance Grafik Tasarımcı

Ankara Kariyer planlamalarım yanında Görsel Kimlik, Kurumsal Kimlik ve Grafik Tasarım alanlarına yoğunlaştım ve projelerimi bu yönlerde ilerlettim. Planlamam doğrultusundaki süre zarfında çeşitli Kurumsal Kimlik çalışmaları ve Görsel Kimlik çalışmaları yaptım. Bunların yanında çeşitli markaların uygun mecralarda reklam kampanyalarını tasarladım. Kariyer adımlarımın devamında ise sektörde deneyim kazanmak adına yeni kurulmuş fakat çok güçlü markalarla çalışan Miralay Reklam Ajansında grafiker olarak bulundum ve çok tecrübe elde ettim. Bugüne geldiğimde ise; şu anda freelance grafiker olarak çalışmaktayım ve kendimi geliştirmeye devam etmekteyim.  Hizmetlerim;

 • Freelance Logo Tasarımı
 • Freelance Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Freelance Katalog Tasarımı
 • Freelance Dergi Tasarımı
 • Freelance Afiş Tasarımı
 • Freelance İlan Tasarımı
 • Freelance El İlanı ve Broşür Tasarımı
 • Freelance Web Slider ve Banner Tasarımı
 • Freelance Google Ad Banner Tasarımı
 • Freelance Kartvizit Tasarımı
 • Freelance Ambalaj Tasarımı
 • Freelance Açık Hava Reklamı Tasarımı
 • Freelance Kitap Kapağı Tasarımı
 • Freelance Sosyal Medya Post Tasarımı
 • Freelance Sosyal Medya Kapak Tasarımı

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S) (S.S.S)

Bize sıkça sorulan sorular ve işletme genel bilgilerimizi aşağıdaki sekmeler aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Diğer soru ve problemleriniz için iletişim formumuzu kullanınız.

Reklam Danışmanlığı çatısı altında; Google Adwords İşletmeler için İnstagram İşletmeler için Twitter İşletmeler için Facebook hizmeti vermekteyim.

Facebook, Twitter, İnstagram hesaplarınızın alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yönetilmesidir. Özel günlerde içerik paylaşımları Talep doğrultusunda kampanya paylaşımı Ziyaretçi yorumlarına cevap verilmesi İstek ve Şikayetlerin not edilerek ilgili birimlere aktarılması Kurumsal İmajın korunması

Talep edilen proje doğrultusunda freelance destek vermekteyim. Ekip gerektiren işlerde profesyonel ekip arkadaşlarımız aracılığıyla ajansa bağlı gerçekleştirmekteyim.

Projelerde istek doğrultusunda lisanslı tema kullanmamın yanında, diğer ihtiyaçlara göre sıfırdan tasarım gerçekleştirmekteyim.

Yeni Türk Ticaret kanun gereği firmalar için web sitesi açma zorunluluğu getirilmiş, fakat bu zorunluluk olgusu yerine firmanızın prestiji, verimliliği saygınlığı bulunabilirliği adına bu girişimde bulunmanızı önemle öneririz.

Site logosu, renk skalasının belirlenmesi, materyallerin temini ve son donelerin toplam 50 imaja kadar (logo, imajlar ve diğer materyaller dahil) gönderimi yapıldıktan sonra 3 ila 7 gün arasında tamamlanır.

Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitedir. Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı websitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.

Hayır. Hazır temaları sizin için özelleştiriyoruz. Kullandığımız temalar, profesyonel tasarımlara sahip oldukları için ekonomik çözüm olmanın yanında görsel anlamda da sizi kesinlikle tatmin edeceklerdir.

Evet. Sizin için mevcut websitenize kontrol paneli ekleyebiliriz. Bunu yaparken ya sıfırdan bir kontrol paneli yazarız ya da Wordpress gibi CMS tercih ederseniz tasarımınızı bu sistemlere uygularız.

Evet. Sizin için sosyal medya hesaplarınızın tasarımını yapıp kurulumlarını gerçekleştirebiliriz.

Evet, günlük paylaşımlar ve sosyal medya platformuna özel içerik üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Evet. Raporları birlikte belirlediğimiz tarihlerde istenilen sıklıkta gönderiyoruz.

Evet. Websitenize Google Analytics eklemesini yapıp düzenli raporların size ulaşmasını sağlıyoruz.

Evet. Çeşitli monitoring servislerinden uygun olanı sizin için kuruyoruz ve gerekli notifdikasyonların size ulaşması.

HİZMETLERİMİZ SERVİSLER

Bu zamana kadar birçok marka ve firmayla yaptığımız tasarımlardan Kişisel çalışmalarına kadar onlarca projeye destek verdim.

Uzun vadeli marka yönetimi, e-ticaret yönetimi ve grafik tasarım desteği alabilirsiniz. Logo tasarımı, ambalaj tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, mobil uygulama tasarımı, sosyal medya tasarımı, interaktif oyun tasarımı diğer uzman olduğum alanlardır. Kurumsal ve bireysel müşterilerime, kendilerini ve firmalarını en iyi şekilde tanıtacak reklam kanallarını keşfetmelerini  sağlayarak, bu kanallar aracılığıyla hedef kitleleriyle organik bir bağ kurmalarını kolaylaştırıyorum.Güvenilir bir freelance tasarım deneyimi ile siz de yüksek reklam ajansı masraflarınızı minimize edebilirsiniz. İletişim sayfasından telefon numaralarım, e-posta adreslerim ve sosyal medya hesaplarım aracılığı ile benimle irtibata geçebilirsiniz.

 1. Freelance Logo Tasarımı : Markanızı en iyi şekilde temsil edecek, bir anlam ifade edecek logo tasarımı.
 2. Freelance Kurumsal Kimlik Tasarımı: Markanızın görsel bütünlüğünü sağlayacakkurumsal kimlik tasarımı.
 3. Freelance Katalog Tasarımı: Markanızı  müşterilerinize hızlı bir şekilde anlatmak için kullanacağınız, sizi temsil eden  bir katalog tasarımı.
 4. Freelance Dergi Tasarımı: Anlatacak, gösterecek çok şey varsa gerekli olan şey bir dergi tasarımı.
 5. Freelance Afiş Tasarımı: Ürünlerinizi, hizmetinizi en iyi şekilde tüketiciye aktaracak yaratıcı afiş tasarımı.

Marka Partnerlerimiz Partnerler

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ İLETİŞİM

İstiklal Mah. Marmara Cad. No 7, Marmara Apt. No: 6, 34762 İstanbul/Türkiye

 • +90 (551) 945 3328
 • iletisim@arifemreeryilmaz.com
 • +90 (312) 283 1195

Yasin Asiller Kimdir? Yasin Asiller Hukuk Bürosu Ankara

Yasin Asiller, Ankara Barosu’na bağlı ceza avukatıdır. Avukatlık, Türkiye’de yargı sisteminin en önemli unsurlarından biridir....

Avukat Yasin Asiller | İcra | Ceza | Aile Hukuku Avukatı

Yasin Asiller; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni 2014 yılında dereceyle bitirmiştir. Akabinde, avukatlık mesleğini icra etmek...

Ankara Palyaço Kiralama

Palyaço, eğlenceli ve eğlenceli bir gösteri sunan bir sanatçıdır. Palyaçolar, çocuklara ve yetişkinlere eğlenceli deneyimler...