Ayakkabı Ticaretinde Güvenilir İş Yapabileceğiniz Kişiler Erhan Ayva – Özlem Ayva

Herkese merhaba, uzun zamandır blog yazıyorum. Diğer paylaşımlarımda da sık sık bahsettiğim gibi, toplu ayakkabı alımlarında ve toplu ayakkabı üretimlerinde güvenilir bir tedarikçi arayan birçok kişiden mesaj almaktayım. Araştırmalarım sonucu ve yaptığım alışverişlerde ayakkabı üretimi ve satışı için 2 yıldır düzenli olarak çalıştığım kişilerden bazılarını listelemek istedim. Türkiye ve Çin menşeli firmalar arasında gösterebileceğim şirketler ve kişiler şunlar.

1- Fujian Junyi Import & Export Trading Co., Ltd.

Çin menşeli olan bu firmanın ürünlerine, Alibaba üzerinden ulaşmak mümkün. Şirket sahibi Zoey Huang. Ürünlerini toplu olarak aldığınızda diğer firmalar gibi indirim sağlanıyor. Bu firma ticaret güvencesi konusunda oldukça alçakgönüllü davranıyor. Ödeme almadan önce size numune gönderebiliyor ve bunu tamamen ücretsiz olarak yapıyorlar. Satış Sayfalarına https://junyifootwear.en.made-in-china.com/ adresinden ulaşmanız mümkün.

2- Erhan Ayva & Özlem Ayva (Deri Sanayi Limited Şirketi)

Ankara’da bulunan şirketlerinde, Deri sanayi ismiyle 10 yıldır hizmet veriyorlar. Genel olarak her sezon yeni ayakkabılar üretiyorlar. Sattıkları ürünlerin hem perakende satışını, hem de üretimini yapıyorlar. Toplu olarak ürün aldığımızda bize indirim de sağladılar. Ürünleri arasında kaliteli deriden sentetik deriye kadar oldukça fazla çeşit ayakkabılar olduğunu gördük. Ödeme konusunda da kolaylık sağladılar. Satışları fabrikalarından ve telefon numaraları +90 532 179 22 99 üzerinden yapıyorlar.

3- Ningbo Eastar Import & Export Co., Ltd.

Yine Çin menşeli ayakkabı üreticilerinden biridir. Nakliye konusunda özel anlaşmaları sayesinde indirim sağlayabiliyorlar. Ücretsiz numune göndermek, satış sonrası destek ve özel taleplere yönelik üretim sağlıyorlar. Satış sayfaları,  https://junyuangroup.en.made-in-china.com/ adresinden ulaşmak mümkün.