Ankara Cast Ajansı Oyunculuk Ajansı AREM Cast Ajansı

Oyuncu ve model olmak isteyenler artık cast ajansları sayesinde iş buluyor. Yönetim hizmetleri sağlayan aktörler nelerdir ve nasıl çalışır? Cast ajansı nedir? Televizyon, sinema ve reklam dünyasında oyuncu, model ve sunucuları kanalın yetkilileri ve yapımcılarıyla buluşturan aracıdır. Ajans, film, dizi, dizi, film, reklam kampanyaları, reklamlar, defileler, deneyimli tanıtım ajansları ekibi ile oyuncu ve modellerin doğru zamanda doğru firmalarla çalışmasını sağlar. profesyonel kariyerleri boyunca onları hem hukuki hem de mali alanlarda yönetir, bilgilendirir ve uzman bir panel tarafından gözetimini sağlar.

Cast Ajansı Nedir?

Televizyon, sinema ve reklam dünyasında oyuncu, model ve sunucuları kanalın yetkilileri ve yapımcılarıyla buluşturan aracıdır. Ajans bünyesinde yer alan oyuncu ve modellerin film, dizi, dizi, film, reklam kampanyaları, reklam, defile, tanıtım ajanslarından oluşan deneyimli bir ekip ile sunum yaparken doğru zamanda doğru firmalarla çalışmasını sağlar. mesleki kariyerleri boyunca onları hem hukuki hem de mali alanlarda yönetir, bilgilendirir ve uzman bir panel tarafından gözetimini sağlar.

 

Cast ajansları nasıl çalışır?

* Cast ajansları başvuruları web sayfaları üzerinden kabul etmektedir.

* Seçilen adayların fotoğrafları çekilecek ve ajans kayıtlarına dahil edilecektir.

* Oyuncu adayları ile yapılan sözleşmeler yıllık olarak yenilenmektedir.

* Daha sonra fotoğraflar ajansın web sitesinde yayınlanacaktır.

* İmalat şirketleri, reklam ajansı müşterileri için bu fotoğraflardan seçilen adaylar için cast ajansları ile iletişime geçecektir.

* Cast ajansları oyuncuları davet eder ve röportajlara yönlendirir.

* Reklam, dizi veya filmlerin oyuncu kadrosunda beğendiği adayların maaşları ajanslarına ödenir. 13 başlıkta anlaşma sağlandı.

* Ajanslar, sözleşme kapsamında oyuncularının gelirlerinden %20 oranında pay alırlar.

* Cast ajansları genellikle oyuncu, yabancı oyuncu, yerli ve yabancı dublaj seslendirme, aile, çocuk ve evcil hayvan gibi kategorilerde hizmet vermektedir.

Cast Ajansı ve Oyunculuk Faaliyetleri Sektörün hareketi sırasında oyunculara ihtiyaç vardı. Yapımcılar, özellikle yeni bir yüz arayanlar, cast ajansları ile çalışıyor. Cast ajansları, ek dahil olmak üzere her seviyedeki aktörlerin ihtiyaçlarını karşılar. Ajanslar genellikle yaşını kanıtlamış oyuncularla sözleşme imzalar. Türkiye’de sözde çanta acenteler ve güvenilir ve ciddi acenteler de dahil olmak üzere bu acentelerin 200’den fazla olduğu tahmin edilmektedir. Sadece gençler değil, her meslekten insan oyuncu ve model olmak için bu ajanslara kayıt oluyor. Avukatlardan ev hanımlarına, öğretmenlerden mühendislere kadar birçok profesyonel, belli bir itibar ve para umuduyla ajans kataloglarına giriyor.