ankara-grafiker

Ankara Avukat – Hukuk Danışmanlık Hizmetleri – Önerileri – Ceza Mahkemeleri Davaları

Ankara Avukat – Hukuk Danışmanlık Hizmetleri

Ankara avukat ve danışmanlık hizmetleri için arayabilirsiniz, 0 (312) 427 20 93 Aşağıdaki metin reklam amaçlı değildir. Vekil seçme ve danışmanlık talepleri tamamen müvekkillerin  özgür iradesine kalmıştır. Bu makale kendiniz için en iyi avukatı nasıl bulabileceğiniz ile ilgilidir ve dava süreçlerinde güvenilir bir avukatın süreçleri nasıl olumlu etkilediğiyle ilgilidir. http://bit.ly/ankaraavukat

Avukat Nasıl Talep Edilir?

Davanız ile ilgili avukat seçiminde dava konusu ve uzmanlık alanlarını  tanımlamak ilk başlangıç adımınız olmalıdır. Dava içeriğinin hangi hukuk alanını kapsadığını iyi belirlemeniz gerekir. Ayrıca sorunun daha sonra başka hukuki sorunlara evrilebileceğini de göz ardı etmemek gerekecektir. Dava konusunun konusunu ve uzmanların neye göre belirleneceğini az çok tespit ettikten sonra mümkünse davanız ile ilgili hukuk alanında benzer sorunlar yaşamış kişiler ile görüşmeniz size fayda sağlayacaktır. Elbette internet üzerinde belli kullanıcılar tarafından veya çevrenizden alacağınız tüm öneriler size fayda sağlayacağı anlamına gelmiyor. Tavsiye edilen avukat ile yapılacak ön görüşme, sizin daha iyi karar vermenizi sağlayacaktır. Avukatın ofisine yapılacak bir kısa ziyaret dava süreciniz için olumlu sonuçlar verebilir. Böylece avukatın genel bilgisi ve uzmanlık konusunda işinize yarayacak görme fırsatınız olmuş olacaktır.Burada dikkat edilecek nokta bir avukatlık bürosuna ön görüşmeye giderken davanız ile ilgili sübjektif fikir ve görüşlerinizden ziyade sorununuzu tanımlayacak ilgili belgeler ile gitmeniz gerekir. Bu belgelere dayanarak avukatın size sorduğu sorulara her zaman net cevaplar verin. Bir avukat seçerken yapılacak ön görüşmelerde dikkat edilecek bir başka husus ise avukatın %100 kazanırız gibi kesin başarı terimleri ile yaklaşıp yaklaşmadığıdır. Tecrübeli bir avukatlar kesin kazanmak üzerine kanıya varmazlar. En deneyimli avukatlar bile dava kaybedebilir. Önemli olan ne kadar haklı olduğunuz değil, dava öncesinde ve sırasında mahkemeye ne kadar bu haklılığı kabul ettirecek somut delil, belge ve tanıkları sunabildiğinizdir. Tüm bu zorlu süreçleri hızlı bir şekilde atlamanıza yardımcı olacak bir avukat önerebilirim. Dava süreçlerinde bilgi ve deneyimleri ve ilgisiyle size oldukça yardımcı olacağına eminim. Deniz Hukuk Bürosu‘nda görevli Gizem Deniz Demirdizen, ceza hukuku, aile hukuku, medeni hukuk, icra hukuku gibi alanlarda uzman diyebilirim. Ceza Avukatı   Boşanma Avukatı arayışınız varsa 0 (312) 427 20 93 nolu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

ankara avukat

 

Avukatlık Ücretleri

Bir avukatı seçerken elbette bütçeniz de seçiminize karar vermeye etken önemli kriterlerden biridir. Bu aşamada avukatınızın ücret için her detayı çok iyi anlattığına ikna olun. Dava başında her koşulu net konuşun. Net olunduğunda emin olun. Miktar her dava tipi durumunda yüzdeler ile çalışılabildiğinden farklılık gösterecektir. Farklılık göstermeyecek tutarlılıktır. Avukatınızın tutarlı olduğuna ikna olun. Dava süresi hakkında yaklaşık bilgiler almaya çalışın. Gizem Hanım bu tür mali konularda esnek davranarak hep müvekkillerin yanında olmuştur.

Avukat Gizem Deniz Demirdizen

https://gddemirdizen.av.tr/

[email protected]

Gaziosmanpaşa Mahallesi Tahran Caddesi Billur Sokak No:37/14 Dünya Ticaret Merkezi 2. Kat No:48 Çankaya / Ankara