Ankara Alışveriş Merkezleri Listesi – Ankara’da Tüm AVM’ler

İçindekiler

Ankara’da ki Alışveriş Merkezi Listesi – Ankara’da Tüm AVM’ler

Alışveriş Merkezi kısa adıyla AVM’ler, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC) beyanına göre kiralanabilir alanı (GLA) en az 5 bin metrekare olan, bir bütün olarak planlanan, inşa edilen, yönetilen ünite ve ortak alanlar ihtiva eden bir gayrimenkuldur. Tüketicilerin her tür ihtiyacını karşılamak üzere birden fazla satıcının bulunduğu yapılara alışveriş merkezi denir. Alışveriş merkezleri içerisinde giyimden mobilyaya, marketten restoranlara, eğlence alanlarından teknoloji marketlerine kadar her sektörden mağaza bulundurur.

ICSC’nin AVM Standartları Nedir?

ICSC’ye göre alışveriş merkezleri, “geleneksel” ve “özellikli” olarak iki ana başlıkta toplanıyor. ICSC standartları, bir Avrupa alışveriş merkezini, brüt kiralanabilir alanı (GLA) en az 5 bin metrekare olan, bir bütün olarak planlanan, inşa edilen, yönetilen ünite ve ortak alanlar ihtiva eden bir gayrimenkul olarak tanımlıyor. Oysa Türkiye’de 5 bin metrekarenin altındaki AVM’ler de bu kateoride değerlendirilmeye alınmıştır.  Standartlar, alışveriş merkezlerini “geleneksel” ve “özellikli” biçiminde iki geniş kategoride gruplandırıyor.

365 Alışveriş Merkezi

365 Alışveriş Merkezi

365 AVM, Birlik Mah. 428.Cad. No:41 Yıldız-Çankaya / Ankara adresindedir. 0312 450 0 365 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. -2. kat, -1. kat, giriş kat, 1.kat ve 2. kat olmak üzere Toplamda 5 katlıdır. Rahat dolaşım ve ulaşım için oluşturulan yatay ve düşey giriş-çıkışlar, 365’te alışverişe ayrılan vaktin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Bu mimari düzen sayesinde mağazalar arası geçişler kolaylaşıyor ve ziyaretçiler sadece ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapılabilme imkanına kavuşuyor. Kategorik olarak ayrılmış mağaza karması, kolay & rahat alışverişin de kapılarını aralıyor.

365 avm

 

Acity Premium Outlet Alışveriş Merkezi

Acity Premium Outlet

Acity Alışveriş Merkezi, FSM Bulvarı No.244 Istanbul Yolu Yenimahalle 06370 Ankara adresindedir.  + 90 (312) 397 02 00 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Acity Outlet Alışveriş Merkezi, Nisan 2008 tarihinde Ankara’nın ana akslarından olan İstanbul Yolu Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde kapılarını ziyaretçilerine açtı. 2013 senesine kadar 5 kat üzerinde 140 mağaza ile faaliyetine devam etti; ancak oluşan yoğun talep, artan ziyaretçi sayıları ve cirolar ile büyüme kararı alındı. Alışveriş Merkezinin büyüme süreci, 2014 yılı Mart ayı itibari ile tamamlanmış olup bugün gelinen noktada avm; toplam 170’in üzerinde mağaza, teras alanı, çocuk eğlence merkezi ve sinema salonu seçenekleri ile bir Premium Outlet alışveriş merkezi olma istek ve gayretinde yoluna devam ediyor.

Acity Premium Outlet

 

Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi

Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi

Anatolium Ankara AVM, Akşemsettin Mahallesi Doğukent Cad. No:215/B  Mamak/ANKARA adresinde bulunur. (0312) 392 90 34 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi, 34 bin metrekarelik Ikea, CarrefourSA, Tekzen, ebebek, Decathlon, Köfteci Yusuf, Koton, Defacto, Ops Play Kids Oyun Alanı, Bowling Adası gibi mağazalarının yanı sıra elektronik, ev tekstili, hazır giyim, restoran, kafe, çocuk ve eğlence alanlarında yerli ve yabancı 97 mağazasıyla ailece keyifli zaman geçirmek isteyenlerin gözde buluşma mekanlarından biri.  Alışveriş merkezi, rahat dolaşımı, müşterisini yormayan sirkülasyon alanlarının yanı sıra tüm alternatifleri aynı anda sunan bir ‘Alışveriş Vadisi’ olarak tanımlanıyor. Çevre yoluna doğrudan bağlantısı sayesinde, Ankara’nın en uzak noktasından 25 dakikada, Çankaya’dan Turan Güneş ve Doğukent Bulvarları ile Nato Yolu kavşağından 8 dakikada ulaşılabilir.

Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi

ANKAmall Alışveriş Merkezi

NKAmall Alışveriş Merkezi

ANKAmall, Konya Devlet Yolu Mevlana Blv. No:2 06330 Yenimahalle/Ankara adresindedir. 0 (312) 541 1212 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 1999 yılında Migros Alışveriş Merkezi Ankara adı altında hizmete başlayan AVM, ziyaretçilerin oldukça yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bu yoğun ilgi kısa süre sonra AVM’nin büyümesini getirdi. Büyüyen AVM, 12 Mayıs 2006’da ‘Türkiye’nin Alışveriş Merkezi’ sloganıyla bu kez ANKAmall Alışveriş Merkezi adı altında kapılarını ziyaretçilerine açtı. ANKAmall, dünyanın seçkin markalarından oluşan 330’u aşkın mağazası, 120.000 m² kiralanabilir alanı, 6.000 araçlık ücretsiz otoparkı, kafeleri, restoranları, sinema salonları ve çocuklar için oyun alanlarıyla her gün 10.00 – 22.00 saatleri arasında ziyaretçileriyle buluşuyor.

NKAmall Alışveriş Merkezi

 

Ankor Alışveriş Merkezi

Ankor Alışveriş Merkezi logo

Ankor AVM, Atamahallesı Ağrıdağı caddesi 3497 sokak No: 4 ERYAMAN/ANKARA adresindedir. +90 312 247 30 66 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ankor Alışveriş Merkezi, deneyimli yönetim kadrosu ile birlikte; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak, yüksek standartlara uygun faaliyetlerde bulunmayı ve yanısıra bünyesinde yer alacak olan kaliteli kiracıları ve deneyimli personalı ile düşünülen projeleri hayata geçirerek yeni projeleri ile mahalle ve dışarıdan gelecek olan ziyaretçilerinin gereksinimlerini huzur verici ve kaliteli bır şsekilde karşılamayı amaçlar. mahallemizde modern alışveriş kavramını devam ettirerek mahallemizin ekonomik ve kultürel gelişmesinde yardımcı olmayı hedefliyor.

Ankor Alışveriş Merkezi

 

Ankuva Alışveriş Merkezi

Ankuva Alışveriş Merkezi Logo

Ankuva AVM, ÜNİVERSİTELER MAH. 4. CAD. NO:12 / BİLKENTÇANKAYA / ANKARA adresindedir. (0312) 266 53 40 veya (0312) 266 53 41 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ankuva Avm Ankara’nın içine konumlanmış içinde çok fazla alternatif bulunmayan bir alışveriş merkezi ama gittiğinizde aradığınızı bulup çıkıyorsunuz. İçinde çok fazla marka ve mağaza yok. En alt katta yemek yiyecek restaurant’lar bulunuyor. Kyma, Table, Magellan, Cafe Neuhaus, Bilkent Mezzaluna, Borrdo Restaurant bunlardan birkaçı. Real Hipermarket içinde de Burger Kıng ve başka tatlar deneyebileceğiniz restaurantlar mevcut. Üst katlarda Tekin Acar, Tally Weijl, Dost Kitapevi, Kuaför, Solaryum merkezi ve birkaç bireysel butik var.

Ankuva Alışveriş Merkezi

 

Ansera Alışveriş Merkezi

Ansera Alışveriş Merkezi logo

Ansera AVM, Aziziye Mah., Portakal Çiçeği Sok. No:17, Ayrancı/Ankara adresindedir. (0312) 442 3110 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Büyüklükleri 28 ila 378 m2 arasında değişen toplam 150 mağaza kapasiteli ANSERA AVM, 4 asansörü, yürüyen merdivenleri ve asma köprüsü ile ışıl ışıl bir komplekstir.  4 katı mağazalara ayrılmış olan ANSERA AVM, fastfood alanlarına ve sinemalara hizmet verecek olağan üstü manzaralı son bir teras katından oluşmaktadır. Teras katına ANSERA AVMiçinden çıkılabildiği gibi, arazi topoğrafyasından doğan özellik ile
dışarıdan direkt olarak da ulaşılabilmektedir. Başkentin en prestijli semti Çankaya, Portakal Çiçeği Vadisi ile yepyeni bir çehreye bürünüyor.

Ansera Alışveriş Merkezi

 

Antares Alışveriş Merkezi

Antares Alışveriş Merkezi logo

Antares AVM, Ayvalı Mahallesi Afra Caddesi No:1/A Etlik / Ankara adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 0312 321 06 00 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Adını, Samanyolu’nda yer alan, Güneş’ten 400 kat daha büyük ve 60 bin kat daha parlak olan bir yıldızdan alan Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 83.000 m2 kiralanabilir alanı ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezleri arasında yer alıyor. Şubat 2008’de hizmete giren alışveriş merkezinde, konfor ve teknolojinin iç içe olduğu, geniş bir cadde ferahlığıyla tasarlanan 16 metre genişliğindeki alışveriş koridorları üzerinde üç büyük atrium yer alıyor. Giyimden kozmetiğe, dekorasyondan elektroniğe toplam 220 mağazayı ve perakende sektörünün devlerini bünyesinde barındıran alışveriş merkezinin Ankara manzaralı ve birbirinden uzak masalarla donatılmış yüksek tavanlı fast-food katı aynı anda 2.000 kişiye hizmet sunuyor.

Antares Alışveriş Merkezi

Arcadium Alışveriş Merkezi

Arcadium Alışveriş Merkezi logo

Arcadium AVM, Koru Mah. 8.Cad. No:192 İdari Ofisler Çayyolu / ANKARA adresindedir. +90 (312) 241 15 00 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Konsepti ile Çayyolu’nda samimi ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet veren Arcadium Alışveriş Merkezi, 2003 yılından bugüne alışveriş alışkanlıklarına renkli ve farklı bir yorum getiriyor. Günün stresi ve hayatın karmaşasından uzaklaşmak, dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek amacıyla mimari detaylarda modernliğin ve rahatlığın ön planda tutulduğu, nefes aldıran bir alışveriş merkezi ARCADIUM! Arcadium AVM, Eskişehir yolunda, Konutkent, Yaşamkent, Mesa gibi çok bilinen yerleşim noktalarının da içinde bulunduğu Ümitköy-Çayyolu merkezinde; yakın çevresinde aktif 150.000 konut, sosyo-ekonomik düzeyi yüksek 350.000 bölge sakini bulunan, faaliyette olan Devlet Tiyatroları Cüneyt Gökçer Sahnesi, Eskişehir yolu üzerinde yer alan Başkent, Bilkent, ODTÜ, kamu kurumları ve orta ölçekli işletmelerle şehrin güney batısının merkezi halinde. 1.300 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkına aracınızı rahatlıkla ücretsiz olarak park edebilir, yanı sıra metro rahatlığı ile ARCADIUM’a ulaşabilirsiniz!

Arcadium Alışveriş Merkezi

Arena Alışveriş Merkezi

Arena AVM, Konutkent Mah. 2940 Sk. Çayyolu, Yenimahalle adresindedir. 0 312 242 04 39 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Başlangıç Noktamız; Güven… Bir alışveriş merkezinde zincir mağazalar kadar yerel parekendeciler ve yeni başlayan işletmeler de önemli durumdadır. Arena AVM, çekici mimari tasarımının yanı sıra insanların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanmış bir mimari yapıya sahiptir. Ülkemizde ilk olarak uygulanan çocuk güvenlik sistemleri konsepti ile 7 ayrı katta insanların kendilerini özgür hissedebilecekleri örnek bir yaşam ve alışveriş merkezidir.

Arena Alışveriş Merkezi

 

Armada Alışveriş ve İş Merkezi

Armada Alışveriş ve İş Merkezi LOGO

Armada AVM, Eskişehir Yolu No:6 06560 Söğütözü – ANKARA adresindedir. 0312 219 13 19 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Armada, 28 Eylül 2002 tarihinde açıldığından bu yana ziyaretçilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Armada bu 10 yıllık süreçte etrafında çoğalan kurum ve kuruluşların ve her geçen gün artan ziyaretçilerin beklentilerini karşılayabilmek için 19 Ekim 2012 tarihinde büyüme projesini hayata geçirerek yüzünü yenilemiştir. 30.000 m2 büyüklüğünde bir arsa üzerinde toplam alanı 125.000 m2 olarak inşa edilen Armada, 2200 araçlık otopark kapasitesine sahiptir. Yenilenen Armada, iki yapıyı köprü ile birbirine bağlayarak, hem mimari açıdan farklılık hem de kullanım açısından ziyaretçileri için yeni bir deneyim sağlıyor. Sayıları 250’yi bulan ve aralarında dünyaca ünlü markalar bulunan mağazaları ile Armada, alışveriş keyfinin yanında ziyaretçileri için her türlü ihtiyaca cevap verecek özel bir yaşam alanı sunmaktadır.

Armada Alışveriş ve İş Merkezi

Arsia Alışveriş Merkezi

Arsia Alışveriş Merkezi

Arsia Avm, Fatih Sultan Mahallesi, Üniversite Cad. No:44, 06790 Etimesgut/Ankara adresindedir. (0312) 227 85 05 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Eskişehir yoluna 100 metre mesafede bulunan Arsia Projesi, 2500 m²’lik bir alanda, lüks bir öğrenci rezidansı olarak planlanmıştır. Üniversite yıllarını daha konforlu bir hale getiren Arsia, yüksek standartlara sahip yeni nesil bir yaşam alanıdır. 500 adet yatak kapasitesi, 210 bağımsız oda ve birbirinden değerli 32 kiralanabilir alana sahip Arsia, Başkent Üniversitesi’ne yalnızca 50 metre uzaklıktadır.

Arsia Alışveriş Merkezi

 

ATG Alışveriş Merkezi

ATG Alışveriş Merkezi logo

ATG AM, Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı No:78 06570 Ankara adresindedir. +90 (312) 508 10 00 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 2016 yılında hizmete giren Ankara Tren Garı (ATG) bir gar olmanın çok ötesinde, mağazaları, restoranları, ofisleri,toplantı salonları, oteli ve otoparkı ile Ankara’nın çekim merkezlerinden biridir. Türkiye’nin ilk ve tek projesi olan ATG; başkentin en merkezi bölgesinde, şehir içi ulaşım ağıyla 400.000 Ankara’lının yürüyüş mesafesinde, 10 dakika içinde ulaşabileceği bir konumdadır. Bu da, ATG’yi yalnızca tren yolcularının kullanımına açık transit bir geçiş noktası olmaktan çıkarıp, çekim alanı ile de rakipsiz bir lokasyona dönüştürmüştür. ATG‘de 3 demiryolu hattı ve 6 peron bulunmaktadır. Ülkemizin bütün demiryolu ve hızlı tren hatlarının kavşak noktasıdır. Toplam alanı 175.000 m² , kiralanabilir alanı 25.000 m² olan ATG, ayrıca 4.000 m² ‘lik kiralanabilir ofis alanına sahiptir. Business otele sahip ATG’de toplam 134 oda ile her türlü toplantı ve organizasyonlar için farklı büyüklükte, son teknolojik sistemlerle donatılmış salonlar bulunmaktadır.

ATG Alışveriş Merkezi

Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi

Atlantis AVM, Kardelen Mah. Başkent Bulvarı No: 224/H Batıkent, Yenimahalle / Ankara adresindedir. +90 (312) 256 23 23 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. JLL Türkiye tarafından yönetimi ve kiralaması yapılan Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Batıkentli’lerin; hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine, yeme-içmeden eğlenceye kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, aralarında Kipa Extra, Joyland Cinemaximum, Tekzen’in ve bölgede tek olan cafe-bistroların da bulunduğu 130 yerli ve ulusal markaya ev sahipliği yapıyor. Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, 3.000 m²’lik Ankara’nın en büyük eğlence merkezlerinden biri olan çocuk ve genç eğlence merkezi Joyland, 10 salonlu Cinemaximum sinemaları, 4.000 m²’lik bölgenin tek yaşam ve spor merkezi Atlantis Sports Center, 17.000 m²’lik Botanik Bahçe, 7.500 m²’lik su oyun havuzlarıyla ziyaretçilerinin göz zevkine de hitap ediyor. Eğlenirken dinleneceğiniz, dinlenirken alışveriş yapabileceğiniz sanatsal unsurlarla bezenmiş merkez, Yerel Türkçe Pop kategorisinde en çok dinlenen Atlantis FM ile de sanatı hayatın içine yerleştirip, keyif, eğlence, dinlence, radyo, sinema ve botanik bahçe ile ziyaretçilerin vazgeçemediği sosyal yaşam alanı ve buluşma noktası oluyor.

Avm Eryaman Alışveriş Merkezi

Avm Eryaman, Eryaman Mahallesi, 2. Cad. No:11, 06793 Etimesgut/Ankara adresindedir. (0312) 279 30 28 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. VM Eryaman ismi dolayısıyla yerini tahmin etmenin zor olduğu bir alış veriş merkezidir. Semt ile aynı isimdeki iş merkezi köy yakınlarındaki bölgede yer almaktadır. Sürat kargo Eryaman şubesi bu merkez içerisinde bulunmaktadır. Birçok işletmeyi barındıran bu yer çevre halkının ihtiyaçlarına karşılık vermek için tasarlanmış. Erkek, kuaförü, ayakkabı tamircisi, market, kargo firması, sigortacı, temizlik malzemesi satışı, çiğ köfteci ve emlakçı gibi birçok sektörde dükkan faaliyet sürdürüyor. Alış veriş merkezi Eryaman evlerine ve Ankagross markete yakın bir konumda yer almaktadır. Ayaş yoluna ise 50 metre uzakta olmasına rağmen herhangi bir yönlendirme işareti bulunmuyor. Ancak Eryaman girişini geçtikten sonra eski aile yaşam merkezi binasının tam karşısındaki aralıktan sağa dönüş yaparak bu noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Semtimizin eski iş merkezleri arasında yerini alan avmde Yeşilçay Eczanesi  bulunuyor. Bu eczaneyi nöbetçi olduğunda arayanlar için AVM Eryaman’a gitmelerini tavsiye ediyoruz. Ulaşım için özel araç tercih ederseniz Dil Devrimi Caddesinden 303 nolu sokağa saptıktan 100 metre ileride sol tarafta AVM’yi göreceksiniz.

 

 

Batı Park Alışveriş Merkezi

Batı Park AVM, İnönü, 1730. Sk., 06370 Yenimahalle/Ankara adresindedir. 0(312) 278 78 66 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 12 KASIM 2011 TARİHİNDE ANKARA İLİ YENİMAHALLE İLÇESİNDE KAPILARINI HALKA AÇAN BATIPARK İŞ MERKEZİ, TOPLAM 60 BİN METREKARELİK ALANINDA HALEN 12 ADET DÜKKÂNI İLE ZİYARETÇİLERİNE ALIŞVERİŞ, OTO SATIŞ, SERVİS VE YIKAMA İÇİN CAZİP FIRSATLAR SUNMAKTADIR. BATIPARK İŞ MERKEZİNİN KİRACILARI HALICI ÖMER, GÖRGÜL BEBE MAĞAZASI, GÜZEL HALI, MOBSTAR MOBİLYA MAĞAZASI, MESS MOBİLYA, TAŞPINAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI MAĞAZASI, VANESSA MOBİLYA MAĞAZASI, İPEK, EM MOBİ, BATIPARK ORGANİZASYON DÜĞÜN SALONU GİBİ MARKA DÜKKÂNLARA EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTADIR. BATIPARK İŞ MERKEZİ TOPLAM 390 ARAÇLIK AÇIK VE KAPALI OTOPARK KAPASİTESİNE SAHİPTİR. BATIPARK İŞ MERKEZİ, GÖZDE MARKALARI, YÜKSEK HİZMET KALİTESİNİ, HESAPLI ALIŞVERİŞ POLİTİKASI İLE BİR ÇATI ALTINDA TOPLADIĞI GİBİ BİR YAŞAM MERKEZİ KİMLİĞİDE TAŞIMAKTADIR.

 

Bilkent Center Alışveriş Merkezi

Bilkent AVM, Bilkent Center İşletme Müdürlüğü 1597. Cad. Bina No:3  06533 Ankara adresindedir. (0312) 266 05 16 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Bilkent Center, Ankara’nın ilk açılan alışveriş merkezlerinden biri olarak, açıldığı günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile alışveriş merkezi tanımını genişleterek yaşam merkezi kavramını sektöre kazandırmıştır. Ankara’nın en önemli lokasyonlarından Bilkent semtinde, Tepe Emlak ve Metro AG işbirliği ile 1998 yılında 99.751 m2 alan üzerinde kurulan Bilkent Center, her yaştan yaklaşık haftada 120.000 ziyaretçiyi ağırlamaktadır. 60’dan fazla seçkin markada, nitelikli yüzlerce mağaza personeli, kaliteli ve en önemlisi güler yüzlü bir hizmet anlayışına sahiptir. Migros, Tepe Home, Marks&Spencer, Prestige Sinemaları gibi markaların yanında, resim sanatının önde gelen sanatçılarını ağırlayan, gerçekleştirilen müzayedelerle sanatseverleri bira araya getiren Bilkent Sanat Sokağı ile Bilkent Center, her türlü farklı beklentiyi tam olarak karşılamayı amaçlamaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Bilkent Center, 1.600 araçlık otopark kapasitesi ile “konforlu ve güvenli alışveriş” kavramını da pekiştirmiş bir alışveriş merkezidir. 2015 yılı Şubat ayında açılan Bilkent Station projesiyle birlikte de Bilkent Center Ankaralılara farklı bir soluk kazandırmayı başarmıştır.

 

CEPA Alışveriş Merkezi

CEPA AVM, Eskişehir Yolu Mustafa Kemal Mah. 2123 Sokak No: 2 06520 Çankaya/Ankara adresindedir. +90 (312) 219 6401 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinden CEPA, hizmete girdiği 23 Ağustos 2007 tarihinden bu yana ziyaretçilerinin hayatını renklendirmeye devam etmektedir. Ankara’nın batı aksında Eskişehir Yolu üzerinde ODTÜ yerleşkesi karşısında yer alan CEPA’ya, Ankara’nın her yerinden kısa sürede özel aracınızla gelebilir, 1.200 araç kapasiteli açık otoparka veya elektronik yönlendirme sistemi bulunan 2.600 araç kapasiteli kapalı otoparka aracınızı rahatlıkla ücretsiz olarak park edebilirsiniz. Gün ışığı alan ön ve arka atriumlarıyla, geniş ve ferah dolaşım alanlarıyla, sıcak iç mimarisiyle, ihtiyaç duyulabilecek her noktada konumlandırılan yürüyen merdiven ve asansörleriyle CEPA’da hiç sıkılmadan ve yorulmadan keyifle alışverişinizi yapabilirsiniz. Ulusal ve uluslararası seçkin markalardan oluşan ve herkese hitap eden 200’ü aşkın mağazadan giyimden gıdaya, ev eşyasından oyuncağa, kısaca her türlü ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

 

Concept Eryaman Alışveriş Merkezi

Concept Eryaman AVM, Yavuz Selim Mahallesi, 618. Sk., 06827 Etimesgut/Ankara adresindedir. 0312 247 1247 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ünsal Grup tarafınca geliştirilen proje 150 konut ve 100 ticari biriminden oluşmaktadır. Toplantı salonu, sosyal tesisler, kapalı ve açık yüzme havuzu, sauna, restoran, cafe, hamam, fitness salonu ve basketbol sahası bulunmaktadır.

Dolphin İş Merkezi

 

Dolphin İş Merkezi, Dildevrimi Cad. 285. Sk. No:3 Eryamanevleri / Ankara adresindedir. (0312) 279 04 42 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. DOLPHIN İş Merkezi, ANKARA İli Etimesgut İlçesi Eryaman Evleri içerisine konuşlu, yaklaşık 21.000 m2 kapalı alan ve 800 araçlık otoparkı bulunan, 12 Kasım 2005 tarihinden itibaren faaliyet gösteren, bünyesinde insan yaşamını destekleyici ve özendirici mal ve hizmetlerin arz edildiği sektörlerin faaliyette bulunduğu bir ticari organizasyondur. Müşterileri için ; özel ve kamu kurumları ile koordine kurarak, üzerine düşen “sosyal sorumluluk” projelerini ve ihtiyaç duyulan etkinlikleri yapan, çevresine ve ziyaretçilerine “varlığı ile moral desteği sağlayan” bir bölge dinamiğidir. Son yıllar da gelişen “kent kültürü” paralelinde insan ihtiyaçları ve karşılama şekilleri de değişim göstermektedir. Bu yüzden günlük yaşamımız da Alışveriş Merkezleri’nin önemi kaçınılmaz olmaktadır. İhtiyaçların tek çatı altında giderildiği, alış-veriş sonrası hizmetlerin devamlılığının olması vb. avantajlar DOLPHİN AVM’ nin etkinliğini arttırmaktadır. DOLPHİN İş Merkezi nin yakın çevresinde 10.000 Adet Konutun bulunduğu ve yaklaşık 40.000 – 50.000 İnsanın yaşadığı bilinmekte olup bu nüfusun AVM ye yürüme mesafesinde olması sebebiyle de AVM nin önemini bir arttırmıştır. DOLPHİN İş Merkezinden ; saatte bir hareket eden 5 adet Ücretsiz Müşteri servis arabaları ile ,müşterilerini hiçbir alışveriş belgesi sormadan taşımaktadır. Böylece bölgemizde adeta bir nevi Ücretsiz belediye taşımacılığı yapmakta ve müşterilerin bu ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

 

Elya Center Alışveriş Merkezi

Elya Center AVM, Konutkent Mahallesi, No:399,, Dumlupınar Blv., 06810 Yenimahalle/Ankara adresindedir. (0312) 490 00 93 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. ELYA ULUSLARARASI PROJE tarafından Başkent Ankara’da, Eskişehir Yolu 15.km’de inşaa edilmekte olan ELYA CENTER Alışveriş Merkezi Projesi, konum ve yapı özellikleri ile Ankara’da öne çıkan yeni nesil prestijli projelerin başında gelmektedir. Geleneksel alışveriş merkezi konseptleri ve eksiklikler göz önüne alınarak planlanmış olan ELYA CENTER Alışveriş Merkezi, Ankara’da AÇIK VE KAPALI AVM konseptini bir araya getiren projelerden biridir. ELYA CENTER Alışveriş Merkezi’nde, 3 kapalı kat; alışveriş mağazaları katı, 2 açık kat; restoran, pub&cafe katı ve son 2 kapalı kat; otopark alanı olarak tasarlanmıştır. Projede her bir kat 16.500m2 ’den oluşmaktadır. Toplam AVM alanı 115.000m2 olup kule ile birlikte toplam inşaat alanı 140.000m2 ’dir. ELYA GROUP 25 Yıl’ı Aşkın inşaat tecrübesini bir yapı altında toplamaya karar verdiğinde oluşabilecek dayanıklılık, güvenlik, sadelik ve lüks ün bir arada ortaya konduğu Elya Center Projesini hayata geçirmiştir. Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye gerek kullanılan malzemelerin kalitesi gerekse yapı özelikleri olarak emsal niteliğinde bir yapı olacaktır.

 

 

Emporia Alışveriş Merkezi

Evliya Çelebi Caddesi No:20, Atayurt Mahallesi, TOKİ Yapracık Konutları 3. Bölge, 06815 Etimesgut/Ankara adresindedir. (0312) 491 91 50 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. nkara’nın yükselen yıldızı EMPORIA AVM Eskişehir yolu Yapracık-Turkuaz bölgesinde yer almaktadır. Ankara’nın güneybatı aksının cazibe merkezi olan Yapracık, Çankaya Üniversitesi ve Başkent Üniversitesi ile olan yakınlığı; imar planları ile öngörülen yeni üniversite alanları; Başkent OSB, Ankara 2.OSB, Sincan OSB gibi çalışma alanları; Ankara Golfkent, Toki Konutları gibi yaşam alanlarının merkezinde bulunmaktadır. Üniversitelere yakınlık ve faal genç nüfus bölgeyi gençlik merkezi haline getirmektedir. Ankara’nın güney batı gelişim aksında yer alan, hızlı büyüme ivmesinde olan Yapracık 20.000 konut ve 50.000 nüfusu ile bölgenin tek alışveriş merkezi olan EMPORIA AVM’ye ev sahipliği yapmaktadır. Konut alanlarının yoğun oluşu, sağlık alanları, okul, kreş, park ve belediye hizmet alanları gibi birçok sosyal alanın bitmiş ve kullanılıyor olması Yapracık’ı cazip hale getirmektedir.

 

METROMALL Alışveriş Merkezi

METROMALL AVM, Tunahan Mahallesi, Dumlupınar 30 Ağustos Cd. No:2, 06824 Etimesgut/Ankara adresindedir. (0312) 504 15 15 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  28 Eylül 2017 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açan Metromall Alışveriş Merkezi Ankara’ya yeni bir heyecan getirdi. Metromall , dünyanın seçkin markalarından oluşan 200’den fazla mağazası, 3.000 araçlık ücretsiz otoparkı, restoranları, sinema salonları ve eğlence merkezleri ile yılın 365 günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sektörünün öncü markalarını çatısında birleştiren Metromall, bünyesinde Zara, Bershka ,Stradivarius, H&M, Decathlon gibi mağazaların yanı sıra, bölgenin en büyük teknoloji marketi Media Markt, Ankara’nın en büyük eğlence alanlarından biri olan Crocus Park ve Gym Fit spor kompleksini bünyesinde birleştirmiştir. Söğüt İnşaat güvencesinde ziyaretçilerine en iyi şekilde hizmet veren Metromall, Ankara’nın ilk Türkiye’nin ise en büyük üstü açılabilir Alışveriş Merkezi’dir. Kiralaması Ka Danışmanlık, yönetimi Zeydemir tarafından yapılan Metromall Alışveriş Merkezi, alışverişe farklı bir deneyim katıyor.

 

 

Forum Ankara Alışveriş Merkezi

Forum Ankara AVM, Forum Ankara OutletAdres: Yozgat Bulvarı 99, Ovacık Keçiören, Ankara adresindedir. +90 312 567 10 00 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Forum Ankara Outlet, hizmet vermeye başladığı günden bu yana teknoloji ve moda sektöründen yerli ve yabancı markanın bulunduğu seçkin karmasıyla ziyaretçilerine alışveriş keyfi yaşatıyor. Kendine has dış mekân hissi uyandıran Forum Ankara Outlet, moda tutkunlarının dünyaca ünlü lüks markaların ürünlerine outlet konseptiyle ulaşmasını sağlıyor. Ankara’nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, hizmet sunmaya başladığı 2008 yılından bu yana Ankaralılara uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere ulaşma fırsatı sunuyor. Tüm yıla yayılan alışveriş fırsatlarının yanı sıra farklı konsept ve eğlence anlayışıyla da öne çıkan Forum Ankara Outlet, başkentin çekim merkezleri arasındaki yerini koruyor. Forum Ankara Outlet, 86.300 m²’lik kiralanabilir alanda Tesco Kipa hipermarketi, Bauhaus Yapı Marketi ve Media Markt teknoloji marketinin yanı sıra pek çok yerli ve yabancı markanın bulunduğu mağazaları, kafe ve restoranları ve eğlence olanaklarıyla dikkat çekiyor. Ankara’nın en büyük outleti olan Forum Ankara Outlet, ziyaretçilerini 11.000 m²’lik bir alanda sunduğu geniş teknoloji markalarıyla karşılıyor. Forum Ankara Outlet yıl boyunca kazandıran kampanyaları, özel etkinlikleri ve indirim fırsatları ile Ankaralılar için keyifli alışverişin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

 

 

Ftz Alışveriş Merkezi

Ftz  AVM, Kalaba Mahallesi, Fatih Cd. No:36, 06120 Keçiören/Ankara adresindedir. (0312) 358 26 26 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. FTZ AVM, 2001 yılında kapılarını açarken, içinde bir ev sıcaklığı yaşatmayı hedefleyerek hizmete başladı. 1 milyon nüfuslu Keçiören’de, bölgenin vazgeçilmez bir komşusu ve uğrak noktası haline gelmeyi başaran FTZ AVM, şimdi yenilenen iç mimarisi ve büyüyen marka yelpazesi ile bölgeyi kendine daha da çok bağlıyor. Bir ailenin ve bir evin akla gelebilecek hemen hemen tüm ihtiyaçlarına yanıt veren FTZ, bir alışveriş merkezinden öte evinizin bir parçasına dönüşüyor. Çünkü şimdi FTZ’de; eğlenceden sinemaya, süper marketten en sevilen giyim markalarına ve elbette teknoloji dünyasına dair her şey yer alıyor. 300 metrekarelik oyun alanı ile çocuklar için vazgeçilmez bir oyun-eğlence dünyası, cafe ve restoranları  ile sizler sıcacık bir muhabbet ortamı, 1500 metrekarelik food court alanı ile ağzının tadını bilenlerin lezzet mekanı, 5 sinema salonu ve etkinlik alanları ile sanat severlerin buluşma noktası, 1200 metrekalik süper marketi ile evinizin ve mutfağınızın olmazsa olmazı…

Galeria Eryaman İş Merkezi

Galeria Eryaman, Altay Mahallesi, 06793 Etimesgut/Ankara adresindedir. Galeria Eryaman girişinde yer alan küçük çapta bir iş merkezi niteliğindedir. En önemli işletmeleri ise Dominos pizza, MNG kargo ve kamil koç şubesi olarak göze çarpmaktadır. Eryaman’da yer alan tek kamil koç bilet satış noktası olması özelliğiyle genellikle bu firma ile şehirler arası yolculuk yapacak kişiler bilet almak için geliyorlar. Dominos pizza Eryaman da iki adet şubeye sahip bir tanesi de bu noktada yer alıyor. MNG kargo Eryaman genelde biraz zor bulunuyor. Çünkü adresi navigasyonda hatalı işaretlenmiş durumda. Aslında çok basit bir konumda yer alıyor. Eryaman girişinde Çağdaş marketin karşısında Galeria iş merkezinde yer almaktadır. Diğer işletmelerin faaliyet alanları ise çiğköfteci, sürücü kursu, tekel, bilgisayarcı, börekçi, emlak, turizm ve müzik kursu olarak dikkat çekiyor. Çözüm kurs merkezide bu binada yakın zamanda hizmete girdi. Bina bulunan diğer kurslar Ales ve Kpss olarak isem akademi tarafından veriliyor. Bina genel itibariyle bir eğitim yuvası olarak gözükse de Ganyan ve İddaa bayisi gibi hizmetlerde veriliyor. Çok yönlü bir iş merkezi diyebiliriz.

 

Galleria Ankara Alışveriş Merkezi

Galleria Ankara AVM, Kalaba Mahallesi, Fatih Cd. No:36, 06120 Keçiören/Ankara adresindedir. (0312) 358 26 26 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 6968 metrekare arsa alanı ve 8000 metrekare inşaat alanı üzerine kurulu proje 29 adet ofis ve 96 adet bağımsız bölümden yer alan dükkanlardan oluşmaktadır.

 

 

Gimart Outlet Alışveriş Merkezi

Gimart Outlet AVM, Macun Mahallesi, 06374 Yenimahalle/Ankara adresindedir. (0312) 397 77 82 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Gimat camiası, yılların tecrübesi ve birikimleri ile Ankaralılar’a yeni bir eser daha kazandırıyor. 750 kişinin bir araya gelerek oluşturduğu bu ortaklık yapısı Gimat’ın örnek alınacak bir kurum olduğunu bir kere daha gösteriyor. Anadolu Bulvarı ile İstanbul Yolu’nun kesiştiği yerde inşa edilen Gimart Outlet; 20.000 m2’si açık alan olmak üzere toplamda 77.000 m2 bir alanda Ankaralılar’ı ünlü markalar ile buluşturuyor. Huzurlu ve keyifli bir ortamda günün yorgunluğunu atmaya davet ediyor. Günümüzde sosyal bir yaşam alanı haline gelen avmlerin bulunduğu şehrin ekonomik, sosyal ve kültürel yaşamına yaptığı katkının farkında olarak Gimart Outlet de Ankaralılar’ın beklentilerine yönelik bir tarzda oluşturuldu Gimart Outlet; fonksiyon zenginliği, ulaşım kolaylığı,sıcak, samimi ve ferah ortamı ile Ankara’nın yeni ve vazgeçilmez bir çekim alanı haline gelecek. Ayrıca gimart outlet projesi içerisinde yer alan 180 oda, 400 yatak kapasiteli, beş yıldızlı otelin de açılışı yıl sonuna kadar Ankaralılar’ın hizmetine sunulacaktır.

 

Gordion Alışveriş Merkezi

Gordion AVM, Koru Mahallesi, Ankaralılar Cd. 2/A, 06810 Çankaya/Ankara adresindedir. (0312) 233 70 00 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Gordion Alışveriş Merkezi, toplam 50,000 metre karelik kiralanabilir alanında 150’den fazla mağazası ile ziyaretçilerine alışveriş, yemek ve eğlence için birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Gordion Alışveriş Merkezi Türkiye’nin BREEAM Sertifikası’na sahip en büyük binası ve Ankara’nın ilk yeşil alışveriş merkezi olma özelliğine sahip. Ziyaretçilerine sunduğu ulusal ve uluslararası pek çok ünlü marka ile Ankara’da alışverişe yeni bir boyut kazandıran Gordion Alışveriş Merkezi’nin önde gelen kiracıları Carrefour, Bimeks, Zara, Koton ve Marks & Spencer. Num-Num, Cook Shop gibi Başkentli tüketicilerin öncelikli tercihlerinin yanı sıra AVM, CineMaximum, Zara Home, Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Oysho, Pull and Bear, Network, Fabrika, Bimeks, H&M, Mango, LC Waikiki ve Nike gibi diğer markalara da ev sahipliği yapıyor.

 

Göksu Alışveriş Merkezi

 

Göksu AVM, Eryaman Göksu Mahallesi, Selçuklular Caddesi No:57 Etimesgut/ANKARA adresindedir.+90 312 281 41 40 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Göksu AVM, modern bir yerleşim merkezi olan Etimesgut / Eryaman’da, Ankara’nın önemli dinlence merkezlerinden Göksu Park’ın tam karşısında konumlanmıştır. Çevresindeki toplu konut çalışmaları nedeniyle hitap ettiği kişi sayısı sürekli artan Göksu AVM, halihazırda üç yüz binden fazla yüksek gelir sahibi nüfus için çekim merkezidir. Konumu ve barındırdığı öğeler itibariyle Ankara Eryaman’ın sosyal yaşamını değiştiren merkezde sinema, giyim ve tekstil, eğlence, gıda, bankacılık, kozmetik, hediyelik eşya, sağlık ve diğer pek çok sektöre ait seçkin markalar hizmet vermektedir. Göksu AVM, geniş balkonlu yiyecek katı ve bin beş yüz araçlık açık-kapalı otopark kapasitesiyle bugün olduğu gibi gelecekte de Ankara’nın en önemli alışveriş merkezlerinden biri olmaya devam edecek.

 

 

Karum İş ve Alışveriş Merkezi

Karum İş ve Alışveriş Merkezi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, 343, İran Cd. No:21, 06700 Çankaya/Ankara adresindedir. (0312) 468 49 84 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Karum, 1991 yılında ‘Ankara’da Yeni Bir Merkez’ sloganı ile kapılarını açarken, içinde modernizm ve zerafeti bir araya getirmeyi hedefleyerek hizmetine başlamıştır. Çok kısa bir süre içerisinde şehrin cazibe merkezi haline gelen yapı; Türkiye’nin ilk iş ve alışveriş merkezlerinden biri olması ile tanınmıştır. Özellikle mimari yapısı ve peyzajı ile beğeni toplayan Karum, şehrin en zarif semti olan Kavaklıdere’de yer alır.

 

Kentpark Alışveriş Merkezi

Kentpark AVM, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu 7. Km No:164, 06800 Çankaya/Ankara adresindedir. 444 7 477 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Kentpark, şehrinin çağdaş yaşamlarını karşılayan ziyaretçilerine farklı deneyimler yaşatacak canlı, uzun ömürlü bir alışveriş,yaşam ve iş merkezi konsepti sağlamak amacıyla hayat bulan bir projedir. İnşaası esnasında sadece alışverişi değil; içinde bulunmayı bile özendirecek bir karma yaşam merkezi oluşturmak hedeflenmiştir. Ankara alışveriş merkezleri bakımından sayıca çok, seçenek bakımından az imkan sağladığından, KENTPARK’ta “Merkezlerin Merkezi’ni” Ankara’ya getirmek planlanmıştır. Beşinci yılını dolduran KENTPARK projesinde ofisler dahil 242.000 metrekarelik kapalı alanın 80.000 metrekaresi kiralanabilir alandır. Toplam 204 ulusal ve uluslararası markasına ev sahipliği yapan KENTPARK’ta genel alanının 11.000 metrekaresi ofisler için ayrılmıştır. Ofis blokları ile önümüzdeki günlerde büyüme hedefiyle projesine devam edecek olan KENTPARK marka gücüne değer katmaya devam edecek. Yaşamın her anına dokunarak karşılıklı etkileşimin sağlanması için sadece alışveriş unsurları değil, projede 6.000 metrekarelik fitness salonu, 1.500 metrekarelik çocuk oyun alanı, Prestige Cinema, 2.000 metrekarelik gölet, Tab Sanat Akademi Dans Okulu, 3.000 metrekarelik Rolling Ball Bowling, 7.000 metrekare Pazar alanı ve 28.000 metrekarelik peyzaj alanı oluşturulmuştur. Yerli yabancı şirketlerden ortaklık tekliflerinin geldiği KENTPARK, tamamen yerli sermaye ile yürütülmüş ve yapımı tamamlanmıştır. 12 Şubat 2010 tarihinde açılan KENTPARK “Ankara’nın Alışveriş Merkezi” olmuştur.

 

 

Kızılay Alışveriş Merkezi

 

Kızılay AVM, Kızılay Mah., Atatürk Blv. No:96, 06420 Çankaya/Ankara adresindedir. (0312) 419 25 26 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Kızılay’a yeniden hayat veren alışveriş merkezi, 20 bin metrekare alana sahip. Mimarisiyle dikkat çeken alışveriş merkezi, güneş ışığını içeri alan dev cam kubbesi ve cam tavanları ile ferah alışveriş imkanı sunuyor.  Kızılay’a yeniden hayat veren alışveriş merkezi, 20 bin metrekare alana sahip. Mimarisiyle dikkat çeken alışveriş merkezi, güneş ışığını içeri alan dev cam kubbesi ve cam tavanları ile ferah alışveriş imkanı sunuyor. Kızılay Alışveriş Merkezi’nde aralarında birçok büyük markanın da bulunduğu 120 mağaza yer alıyor. Çocuk oyun alanları, eğlence merkezleri ve lazer arenasıyla Kızılay’ın buluşma noktası olan alışveriş merkezi, 300 araçlık otoparkı ile de otopark sorununa yeni bir alternatif sunuyor.

 

Metrokent Alışveriş Merkezi

Metrokent AVM, Göksu Mahallesi, Metrokent Sitesi 9-7, 06820 Etimesgut/Ankara adresindedir. 0312 280 46 00  numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

 

Next Level Alışveriş Merkezi

Next Level AVM, Kızılırmak Mah, Eskişehir Yolu No:3, 06520 Çankaya/Ankara adresindedir. 444 4 719 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  restijli konumu ve ödüllü mimarisi ile Ankara’nın ilk karma yaşam projesi Next Level; ofis, rezidans ve alışveriş merkezi ile şehrin en gelişmiş lokasyonu Söğütözü’nde, Eskişehir ve Konya yollarının kesişme noktasında yeralıyor. Ankara’nın kentsel yaşamında ilkleri bir araya getiren bu projenin bir parçası olarak Next Level Alışveriş Merkezi, lüks oteller, kongre ve fuar merkezi, akademik yerleşkeler, iş ve finans dünyasının genel merkezleri arasındaki konumuyla öne çıkıyor. Next Level, seçkin markaları bir araya getiren mağaza karması ile lüksü, ziyaretçileri için ulaşılabilir hale getiriyor. Next Level Alışveriş Merkezinde; 35 bin metrekarelik alanda konumlanmış 120 seçkin mağaza, 7 bin 500 metrekarelik peyzaj alanı ve bin 400 araçlık otopark alanı yer alıyor. Next Level, dekorasyonundaki incelikli detayları, tavanı şeffaf süs havuzlarından içeriye süzülen gün ışığı ile ziyaretçilerine ferah ve konforlu bir alışveriş ve keyifli zaman geçirme imkanı sunuyor. Next Level Alışveriş Merkezi, Ekim 2013 tarihinde kapılarını açtığından beri; Uluslararası ödüllere layık görülen sıra dışı etkinlikleriyle, Ankara’nın kültür ve sanat hayatına değer katıyor. Ülkemizde ve tüm dünyada tanınmış ünlü sanatçılar ile ziyaretçilerini buluşturarak farklı organizasyonlar hazırlayan Next Level; konser, sergi, söyleşi, çocuk etkinlikleri, dans gösterileri, moda defileleri ve festivallere ev sahipliği yapıyor.

ODC CENTER Alışveriş Merkezi

ODC CENTER AVM, Balgat Mahallesi, 1500. Cad. No:9, 06530 Çankaya/Ankara adresindedir. (0312) 284 83 13 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. nkara çağdaş bir alışveriş merkezini kucaklıyor. 8000 metrekarelik kapalı alanı ile ideal bir alışveriş mekanı olan ODC Center Alışveriş Merkezi, Ankara’nın batı gelişme koridoru olarak tanımlanan Eskişehir yolunun güneyinde Konya Devlet Yolu ile ODTÜ (Ortadoğu Teknik Üniversitesi) arasındaki konut gelişme bölgesinde yer almaktadır. ODC Center konumu itibariyle yüksek yoğunluklu çevre konut alanlarından yürüme mesafesinde olup, kolay erişilebilir bir noktadadır. ODC Center Alışveriş Merkezi veya kısaca ODC Center, 4 kat ve 1 teras katından oluşmaktadır. En alt katta ücretsiz kapalı otopark mevcuttur. Bu katta yer alan oto yıkama ve bakım yeri müşterilere alışverişlerini yaparken araba bakımlarını da yaptırmaları şansını sunmaktadır. Otopark katının üzerinde yer alan zemin katta bulunan ÇAĞDAŞ MARKET gıdadan, mutfak eşyasına ve giyime kadar çok geniş bir yelpazede ürün sunmaktadır.

 

Okyanus Alışveriş Merkezi

ODC CENTER AVM, Balgat Mahallesi, 1500. Cad. No:9, 06530 Çankaya/Ankara adresindedir. 0850 207 5767 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Okyanus Plaza bölgenin en yüksek katlı binaları arasında yer alıyor. 5. etap olarak bilinen bölgede bulunan bu binanın alt katları alış veriş merkezi olarak tasarlanmış ve banka şubeleriyle dikkat çekiyor. Metro istasyonuna yakın olması da konumunu avantajlı kılıyor. Halkbank, Vakıfbank ve Yapı kredi bankası bu noktada Eryaman şubeleriyle hizmet veriyorlar. İç bölüme girdiğimizde Yunus market, Box Office kırtasiye ve Turkcell şubesi dikkat çekiyor. Ayrıca Fırıncı Orhan, Blader’s ve Little Caesars Pizza isimli yiyecek mekanları bulunmaktadır. Plaza önünde 6 adet bankamatik ve Okyanus Eczanesi yer alıyor. Bütün bankalara ait hizmet bulunan bu merkezde para ile işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Plazada yer alan diğer dükkanlar şu şekilde; Taç perde, Borok deri, Şatıroğlu kasap, Ba Ha erkek kuaförü, Özbay mobilya, Popüler kuruyemiş ve tekel, Ada bayan kuaför ve güzellik solonu. Yaklaşık 10 yıl önce açılan plaza 24 kat ve yaklaşık 73 metre yüksekliği ile açıldığı yıllarda bölgenin en yüksek binası olma özelliği ile dikkat çekiyordu. Ancak yıllar sonra inşa edilen Twin Towers, Neopolitan ve Metromall gibi projeler Okyanus Plazaya gölge düşürdü.

 

One Tower Alışveriş Merkezi

Oran Mahallesi, Kudüs Cd. 6/A, 06450 Çankaya/Ankara adresindedir. (0312) 491 78 78 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. One Tower Shopping Center, tertemiz hava ve eşsiz bir doğanın kalbinde, şehrin en prestijli yaşam alanlarından biri olan Oran’da yer alıyor.Çevresinde bulunan seçkin yerleşim alanlarının ötesinde, One Tower, kendi içerisinde de Konut ve çeşitli fasiliteler barındırıyor. Böylece yalnızca bölgede yer alan Konutlar, iş yerleri, büyükelçilikler, oteller ve siteler için yepyeni bir alışveriş ve cazibe merkezi olmakla kalmıyor; kendi başına da hayat taşıyan, çevresiyle bütünleşerek gelişen, canlı bir yaşam alanı yaratıyor…

 

 

Optimum Alışveriş Merkezi

Etiler Mahallesi Eryaman Ayaş Yolu Optimum AVM No:93, 06790 Etimesgut adresindedir. (0312) 280 60 10 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Rönesans Holding’in temeli Rönesans İnşaat ile 1993 yılında Rusya St.Petersburg’da atıldı. Rönesans bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 20’den fazla ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petro-kimya tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri, hastaneler ve okullar inşa etmektedir. Rusya, Türkiye, Türkmenistan, Kazakistan, Cezayir, Polonya, Hollanda, Beyaz Rusya, Almanya, Nijerya, İsviçre, Avusturya, Irak, Katar, Libya, Finlandiya, Belçika, Japonya, Mozambik, Sri Lanka, Lüksemburg, Gabon, Curocao ve St. Lucia’da faaliyetlerini sürdüren Rönesans, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu, Afrika ve Avrupa ülkelerinde, yeni projelere imza atmayı hedefliyor. Rönesans, 2001 yılında Rusya St. Petersburg’da başladığı gayrimenkul yatırımlarını 2006 yılında tek çatı altında toplayarak Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş’yi kurdu. Rönesans Gayrimenkul, Rönesans İnşaat ile uyum içinde çalışarak Türkiye ve Rusya’da çoğunlukla ticari gayrimenkul projelerini geliştirmekte ve yatırım yapmaktadır. Türkiye’de Alışveriş Merkezi inşaat ve işletmesine 2004’de başlayan Rönesans, hali hazırda İstanbul’da Optimum Outlet, Kozzy, Hilltown, Maltepe Piazza, Maltepe Park; Ankara’da Optimum Outlet, İzmir ve Adana’da Optimum, Samsun, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’da Piazza AVM’lerinin yatırımcısı ve ortağıdır.

 

Panora Alışveriş Merkezi

Oran Mahallesi, Turan Güneş Blv. No:182, 06550 Çankaya/Ankara adresindedir. (0312) 280 60 10 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Panora’ya adımınızı attığınızda, açık denizleri, macerayı, geziyi ve bilimi simgeleyen Piri Reis haritasını göreceksiniz. 350.000 mozaiğin bir araya gelmesiyle, tamamı doğal renk-teki mermerlerden oluşan, Topkapı Sarayı’ndaki orijinalinden 240 kat büyültülerek yapıl-mış Türkiye’nin en büyük tek parça uygulama mozaiği olan bu harita ile geçmişe yolculuk edeceksiniz. Panora’nın en önemli mimari detayı olan gök kubbesi sayesinde yağmuru, güneşi, karı hep yanınızda hissedecek, gün ışığında alışverişin zevkine varacak, birinci katta konum-lanan her biri 75 ton su kapasiteli iki dev akvaryum ile mavi bir dünyanın keyfini yaşaya-caksınız. Ankaralılarla ilk kez Panora’da buluşan markaların da dahil olduğu yaklaşık 200 marka ve konsept sokaklar size tüm ihtiyaçlarınız için alternatifler sunacak. Cinemaximum, Panora Sanat Merkezi ve Actor Studio ile kültür ve sanat, Mars Athletic Club ve Joyland ile spor ve eğlence tercihleri de sizleri bekliyor.

 

Podium Alışveriş Merkezi Ankara

Mehmet Akif Ersoy Mah., Bağdat Cad. 60/B, 06374 Yenimahalle/Ankara adresindedir. (0312) 280 60 10 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ekim ayında kapılarını başkentlilere açan Podium Ankara, güçlü marka karması, ana yolların kesiştiği merkezi konumu, modern mimarisi, açık ve kapalı sosyal yaşam alanları ile öne çıkıyor. Podium Ankara, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markalara ev sahipliği yapan 180 mağazaya ve 70.000 m²’lik kiralanabilir alana sahip. Ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacakları bir alışveriş ortamı olarak tasarlanan Podium Ankara, son teknolojinin kullanıldığı 11 salonlu sineması, açık havada havuz kenarında bulunan cafe-restoranları, spor kompleksi ve çocuk eğlence alanları ile keyifli bir dünya sunuyor. Gün ışığından yararlanılan mimari yapısı, geniş koridorları ve yüksek tavanları ile ferah ve konforlu bir alışveriş atmosferi sunan Podium Ankara’da 3000’ü kapalı ve 600’ü açık olmak üzere toplam 3600 araç kapasiteli geniş bir otopark bulunuyor. Podium Ankara’da ayrıca ziyaretçiler için bebek bakım odaları, engelli hizmetleri, revir, mescit, atm merkezi gibi tüm detaylar incelikle planlandı. Projenin mimari tasarımı dünyaca ünlü Amerikalı RTKL firmasına ait, proje müellifi ise ABY DESIGN. Podium Ankara projesinde kiralanabilir alanlar dışında 11 bin metrekare alana sahip 140 odalı bir şehir oteli de yer almaktadır.

 

Tepe Prime Alışveriş Merkezi

Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu (Dumlupınar Blv.) No:266 D:19-20, 06510 Çankaya/Ankara adresindedir. (0312) 266 01 11 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Başkent Ankara’nın sosyal yaşamına olumlu katkı sağlamak, kente yeni bir buluşma noktası kazandırmak için yola çıkan Tepe Prime Avenue, farklı damak zevklerine hitap eden kafe, restoran ve eğlence mekânlarına ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin gözde kafe, restoran ve eğlence markaları tarafından tercih edilen Tepe Prime Avenue, özgün mimarisi ve açık hava konseptiyle Ankara’da bir ilke imza atıyor. Tepe Prime Avenue’da Hayâl Kahvesi, New Castle, Numnum, Molto, Quick China, Butcha, Ege Restoran, Downtown Food Club, Barnie’s Coffee, Arabica, Küpeli Meyhane, Özler Döner, Minkaa, Flamingo, Irısh Town, Mickey’s ve Tunalı Vitamin gibi farklı zevklere hitap eden restoranları ile de dikkat çekiyor. Türkiye’nin ilk konsept Mercedes Showroom’unu ağırlayan Tepe Prime Avenue’da eğlence ve kültür ürünlerini tüketici ile buluşturan D&R, Gratis, Eczane, Tabacco Shop, Prime Kurutemizleme, Saks Kuaför, Odeabank ve Migros gibi günlük ihtiyaçlara cevap verecek mağazalar da bulunuyor. Günlük ihtiyaçların karşılandığı, yemek ve eğlence mekânlarının açık havada buluştuğu Tepe Prime Avenue, ışıklı su gösterisi gerçekleştiren havuzun ve büyük bir sahnenin yer aldığı meydanıyla konser, gösteri, festival gibi aktivitelere ev sahipliği yapıyor. Agora fikrinden hareketle tasarlanan Tepe Prime Avenue, içerisindeki mekânlara farklı yönlerden ulaşılmasıyla ve özel peyzaj düzenlemeleriyle mimari farklılıklar taşıyor. Kısa sürede hem gündüz hem gece yaşayan bir buluşma noktası haline gelen, Ankara’nın en önemli ana arterlerinden biri olan Ankara-Eskişehir yolu üzeri yer alan Tepe Prime Avenue, şehrin her yerinden kolay ulaşım imkânı sunuyor. 28 adet mağaza ve 8 adet büfenin yer aldığı Tepe Prime Avenue, ücretsiz açık ve kapalı otoparkıyla ziyaretçilerini ağırlıyor.

 

 

Taurus Alışveriş Merkezi

Konya Yolu, Mevlana Bulvarı No: 190/B 06520 Çankaya/Ankara adresindedir. +90 312 221 62 62 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Ensari Ailesi ve Amerika merkezli Taurus Investment Holdings ortaklığı ile 2008 yılında kurulan Taurus Balgat Alışveriş Merkezi Yatırım A.Ş. 26.000 m2 arsa üzerinde Taurus AVM projesini hayata geçirdi.Ensari Ailesi, Yunus Ensari öncülüğünde, başta sigorta, turizm ve gayrimenkul yatırımları olmak üzere yaklaşık 40 yıldır Ankara’da yatırımlarını sürdürmektedir. Taurus Investment Holdings, LLC (www.tiholdings.com) 1976 yılından günümüze kadar gayrimenkul projeleri yatırımı ve geliştirmesi üzerine faaliyet gösteren uluslararası bir yatırım fonudur. Genel merkezi ABD’nin Boston şehrinde bulunan şirketin ABD’nin New York, Dallas, Orlando, Jacksonville gibi şehirlerinde, ayrıca Türkiye’nin yanı sıra Kanada, Arjantin, Almanya, Yunanistan ve Hindistan gibi çok sayıda ülkede faaliyetleri devam etmektedir.

 

 

 

DESTEK PLATFORMU üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Diğer gönderiler için Gönderiler bağlatısını kullanabilirsiniz.


Y U NO JS ACTIVATED?