Aksesuarix Benzeri Siteler ve Yerler – Aksesuarix Alternatifleri

Aksesuarix Benzeri Siteler ve Yerler – Aksesuarix Alternatifleri

Aksesuarix sitesi üzerinde en fazla satışı yapılan ve talep edilen giyim ürünleri Urban stili ve sokak modası olarak sınıflandırılan ürünlerdir. 2016 ve 2018 moda dünyasında önemli yer alan, moda trendlerinin tasarlanmasında büyük rol oynayan sokak modası her geçen gün etkisini çok daha fazla gösteriyor. Dahası, bilindik ünlü markaların raflarında sokak modasından ürünlerin yer alması bu durumu kanıtlayan örnekler arasında.. Bir de, hızla popülerleşen Urban modası var ki, çok yakında sokak modasının yerini alacağa benziyor. Aksesuarix sitesinde de satışı yapılan bu urban modası nedir? bir bakalım.

aksesuarix

Urban Giyim Tarzı Nedir?

Urban giyim tarzının türevleri Hip Hop Tarzı, Sokak Tarzı, Grunge Tarzı olarak sıralanabilir. 1980 yıllarında sokak modası olarak bilinen Grunge tarzı moda büyük bir etki yarattı. İlk kez Washington Seattle’da görülen bu sokak modasının ilk moda tasarımcısı Marc Jacobs‘tır. Yıpranmış ve yırtık tarzda sergilenen bu moda akımı çeşitli türevleri ile bugünkü Urban tarzı moda akımını yarattı. Hepsinin temelinde Hip hop kültürü yer almaktadır .Hip hop tarzı giyimlerde bol ve uzun kumaşlar tercih edilirken Urban tarzı giyimlerde slim fit olarak sadece uzun kumaşlı tasarımlar tercih edilmektedir. Aksesuarix sitesi doğrudan Urban tarzı moda ürünleri satmasa da büyük çoğunluğu kentsel moda ürünlerinden oluşmaktadır. Türkiye’de Aksesuarix benzeri sitelere bir göz atalım.

 

aksesuarix benzeri

 

Aksesuarix Benzeri Siteler Hangileridir?

Aksesuarix sitesi doğrudan Urban tarzı moda ürünleri satmasa da büyük çoğunluğu kentsel moda ürünlerinden oluşmaktadır. Türkiye’de Aksesuarix benzeri sitelere bir göz atalım.

1- Mitoloji Giyim Ürünleri

Mitoloji Giyim Ürünleri’ne mitoloji.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve canlı destek seçeneğiyle en çok tercih edilen giyim siteleri arasında bulunmaktadır. Üstelik satış sonrasında da satıcı desteği devam etmekte. Tüm ürünlerde kargo ucuz fiyata ve neredeyse her çeşit ürünü bulmak mümkün. Hediyelik eşya bay, bayan giyim ürünleri için tavsiye edebileceğim bir site.

2- BPM Online Store Giyim Ürünleri

BPM Online Store Giyim Ürünleri’ne bpmonlinestore.com adresinden ulaşabilirsiniz. Aksesuarix benzeri gösterilebilecek bir ürün satış sitesidir. 0850 840 11 56 numaradan bilgi alabilirsiniz. İnternet üzerinden de ürün siparişi verebilirsiniz. Bu firma ürünlerini hızla yenilemektedir ve fiyatları çok makuldür. Satışı yapılan ürünlerin çoğu başarılı tasarımlara sahip.

aksesuarix gibi yerler

 

3- Thug Life Giyim Ürünleri

Thug Life Giyim Ürünleri’ne thuglife.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Site kurumsal kimlik ile satış yapsa da arayüz olarak çok amatör durmaktadır. Bu site üzerinde yapılacak alışverişlerde bir sorumluluk kabul etmiyorum. Urban moda tarzına yakın olarak ürün satışı yapmaktadır. Ghedto Giyim .Gençlik Mah.Selami Şaşmaz Cad.Dara Bulut Apt.No:32A Lüleburgaz / Kırklareli adresinden dağıtım gerçekleştirmektedir. İletişim numarası, 0850 302 21 26‘dır. Bu firma ürünlerini hızla yenilemektedir ve fiyatları çok makuldür. Satışı yapılan ürünlerin çoğu Hyper-X markadır. Aksesuarix sitesindeki 109 TL olan ürün bu site de 65 TL.

aksesuarix alternatif

hip hop giyim

4- Manche Giyim Ürünleri

Manche Giyim Ürünleri’ne manche.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bu firmanın ürünleri çok kaliteli ve tasarımsal olarak gayet güzeldir. Mehmet Nesih Özmen Mah. Mehmet Akif Cad. Şimşir Sk. No:5 adresinden ulaşabilirsiniz ve +90 (212) 630 90 60 numaralarını arayabilirsiniz. Bu firma yeni tasarım ürünlerini pek sık yenilemez ancak fiyatları çok makuldür. Urban tarzı giyim ürünleri azdır.

online alisveriş

 

5- Bershka Giyim Ürünleri

Bershka Giyim Ürünleri’ne bershka.com/tr adresinden ulaşabilirsiniz. Bu firmanın ürünleri tasarım çeşitliliği ve kalite olarak ortalamanın üzerindedir. Türkiye’de temsilcileri var ve dağıtımı Türkiye’den yapmaktadır. Site üzerindeki modeller ve dil seçenekleri yanıltmasın sizi.  +90 08502825006 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. Bershka 1998 yılında İspanyol Inditex Grubunun yeni bir markası olarak ortaya çıktı. Site üzerindeki ürünler dolar kuru üzerinden satılmaktadır bu nedenle pahalı bulan müşteriler olabilir elbette ancak söylemeliyim ki ürünler ortalama fiyatın çok altında Türk Lirası’na sabitlenmiş durumda. Aksesuarix sitesiyle hemen hemen aynı fiyatlara sahip. Bu site üzerinden farklı moda tarzlarından ürünler bulmanız mümkün.

aksesuarixe benzer yerler

 

aksesuarix gibi ucuz

6- Koton Giyim Ürünleri

Koton Giyim Ürünleri’ne koton.com/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. Koton o kadar popüler bir marka ki listeye eklemek sonradan aklıma geldi. Her yaştan müşteriler için ürün bulunabilen Koton mağazalarında Urban tarzı ürünler de bulmak mümkün. Mağazadan değişim ve ücretsiz iade gibi tercih sunan Koton makul fiyatları ve hızlı müşteri desteği ile en çok tercih edilen mağazalar arasında. Ürünleri ortalamanın üzerinde bir kalitede ve takdir edilesi bir hizmet anlayışları var.  Urban tarzı ürünler için ayrı kategorileri yok bu nedenle düzenli ürün takibi yapmalısınız.

 

DESTEK PLATFORMU üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Diğer gönderiler için Gönderiler bağlatısını kullanabilirsiniz.